W końcu zagrasz w „Totka” przez internet

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnia: 3,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Potwierdzona informacja: Totalizator Sportowy przygotowuje platformę internetową. Jeszcze w tym roku ogłosi przetarg na wykonawcę e-kolektury.

Przetarg na wykonawcę systemu sprzedaży gier przez Internet ogłosimy jeszcze w tym roku – potwierdza biuro prasowe Totalizatora

Sportowego.

I dodaje:

Dzięki nowelizacji ustawy o grach hazardowych, która obowiązuje od 1 kwietnia br. nareszcie będziemy mogli uruchomić sprzedaż tradycyjnych produktów przez internet, wcześniej niestety ze względu na obowiązujące obostrzenia nie było takiej możliwości. Wiemy doskonale, że nasi gracze oczekują takiej możliwości. Spółka dokłada wszelkich starań, aby przetarg na wykonawcę systemu sprzedaży przez internet uruchomić jeszcze w tym roku. Natomiast, to bardzo skomplikowany proces – wystarczy wspomnieć o skali takiego projektu – według badań co drugi dorosły Polak gra w nasze gry, dlatego data samego uruchomienia sprzedaży produktów LOTTO przez Internet będzie znana po dokonaniu wyboru dostawcy systemu sprzedaży, ustaleniu harmonogramu wdrożenia i podpisaniu umowy. Oczywiście chcemy, by nasi gracze mieli możliwość zagrania w nasze gry przez Internet najszybciej, jak to możliwe – dodaje rzecznik.

Do tej chwili nie ma możliwości gry przez Internet. Totalizator Sportowy regularnie walczy z podmiotami, które sprzedając „losy” przez internet wprowadzają klientów w błąd i wystawiają na ryzyko utraty pieniędzy. Ostatnio np. zamknięto stronę „Lottoland”.

Osoby, które byłyby zainteresowane grą poprzez wymienioną przez Pana stronę po pierwsze nie mają żadnych gwarancji na wypłatę wygranych, po drugie robiłyby by to niezgodnie z prawem, bowiem działalność firmy Lottoland w Polsce jest nielegalna, co zostało potwierdzone przez Ministerstwo Finansów – mówi Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego.

Na ogół podobne strony tak naprawdę oferują wyłącznie możliwość zawierania zakładów bukmacherskich polegających na typowaniu liczb. Innymi słowy, osoby zainteresowane naszym produktem nie biorą więc w ogóle udziału w grze liczbowej Eurojackpot – organizowanej przez konsorcjum loterii z 17 krajów, w tym od 9 września przez Totalizator Sportowy na terenie Polski.

Całość czytaj na: wgospodarce.pl


Otagowano jako

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *