Krajowa Administracja Skarbowa ujawnia kolejne automaty hazardowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Służba Celno-Skarbowa z funkcjonariuszami posterunku policji w Trzebiatowie, ujawniła kolejne przypadki nielegalnego hazardu. W wyniku przeprowadzonych 16 maja czynności procesowych, w dwóch punktach zatrzymano 5 automatów.

Również policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej nowodworskiej komendy podczas wspólnych działań z celnikami zabezpieczyli 6 automatów do gier o niskich wygranych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Postępowania w tych sprawach prowadzi Urząd Celny.

Obecnie za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary – 100 tys. zł od jednego automatu. Tak wysoką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale również osoba, która wynajmuje lub wydzierżawia lokal pod nielegalne automaty do gier hazardowych.


Otagowano jako

4 Komentarzy

  1. Pająk Odpowiedz

    I znowu tz ” legalne ” automaty z Ostródy ! Kto w obecnej sytuacji instaluje automaty które na dziś i pewnie jutro są bez odpowiednich dokumentacji Ostróda przecież nie płaci obiecanych kar !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *