Królowa Kleopatra pomoże w uzyskaniu bogactwa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Kleopatra jest jednym z najbardziej legendarnych władców w historii. Urzekła Juliusza Cezara, a także Marka Antoniego z jej pięknem i stała się najpotężniejszym regimentem Egiptu.

Teraz spotykasz ją w Queen Cleopatra – nowej grze producenta Apex Gaming. Aby stać się niewyobrażalnie bogaty musisz odszyfrować hieroglify w magicznej książce i otworzyć bramy do niewyobrażalnie bogatych skarbców królowej!

Cel

Celem królowej Kleopatry jest ustawienie w grze pięciu dopasowanych symboli na jednej z dziesięciu linii wygranych. Wygraj linie od lewej do prawej.

Symbole bonusów

Książka jest symbolem rozproszenia. To wyzwala dziesięć darmowych gier, jeśli pojawią się trzy, cztery lub pięć razy w dowolnej pozycji bębna. Książka działa również jako symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole slotów.

Cechy gry

Podczas wolnych gier losowy symbol zamienia się w specjalny symbol, który rozciąga się na wszystkie trzy położenia na rolce, gdy ląduje. Wypłata według wynagrodzenia jest również dokonywana, gdy specjalny symbol spada na pozycje, które nie są przyległe.

 

 


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *