Kryminalni ujawnili nielegalne automaty do gier

automaty do gier

Wspólne działania głubczyckich policjantów oraz funkcjonariuszy służby celno-skarbowej w Opolu doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia na terenie Kietrza 4 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Kryminalni z Głubczyc na początku lutego pozyskali informację, że na terenie Kietrza w jednym z lokali mogą znajdować się nielegalne automaty do gier. Policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie ich przypuszczenia się potwierdziły. W pomieszczeniu ujawnili 4 nielegalne automaty hazardowe.

Przeprowadzone przez policjantów na miejscu czynności potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z prawem. Urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy służby celno-skarbowej w Opolu, którzy będą teraz prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

Właścicielowi nielegalnego procederu, grozi grzywna w kwocie 300 tysięcy złotych oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach

2 komentarze(y) w “Kryminalni ujawnili nielegalne automaty do gier

  1. Chciałbym wspomniec o kilku innych. Na [***] koło Biedronki w warszawie, przy [***] koło biedronki, przy [***] w rogu z niby usługami telekomunikacyjnymi i wiele innych. Odp[***]acie tu szopkę a tak naprawdę nigdy się to nie skończy. Jak j[***]a hydra. Utniesz łeb to wyrosną dwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *