Ktoś w UK wygrał £38 mln. Trwają poszukiwania milionera

loteria

Fortuna w loterii EuroMillions po raz kolejny uśmiechnęła się w tym roku do mieszkańca Wielkiej Brytanii. Tym razem nieznany jak na razie szczęściarz wzbogacił się o £38 milionów – informuje „Metro”.

Liczby, które przyniosły graczowi loterii EuroMillions dokładnie 38 254 545,20 funtów, to: 18, 23, 27,42 i 44 oraz Lucky Stars – 2 i 7.

Pewien bardzo szczęśliwy właściciel kuponu zgarnął dziś 38 milionów funtów. Czy to ty jesteś tym szczęściarzem?Jeśli chcecie mieć szansę na zdobycie tej niesamowitej nagrody, jak najszybciej sprawdźcie swoje losy! – zaapelował Andy Carter z National Lottery, cytowany przez „Metro”.

Carter zaznaczył, że „to z pewnością udany rok dla brytyjskich graczy EuroMillions”.

Najpierw Frances i Patrick Connolly z Irlandii Północnej cieszyli się z noworocznej wygranej w wysokości 114,9 miliona funtów. Później, 15 marca, Ade Goodchild z Hereford zgarnął 71 milionów funtów, a teraz mamy kolejnego wielomilionowego zwycięzcę z UK – dodał.

Jeśli przez najbliższy tydzień nikt nie zgłosi się po wygraną, National Lottery poda do publicznej wiadomości kolekturę, w której został zakupiony szczęśliwy los. Ma to zachęcić ludzi do sprawdzenia swoich kuponów.

Gracze loterii mają 180 dni na odbiór nagrody. Jeżeli tego nie zrobią, pieniądze zostają przekazane na cele charytatywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *