Kultura organizacyjna według Totalizatora Sportowego

Okiem eksperta
Bartosz 16/08/2017

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2017

Co o kulturze organizacyjnej w swojej firmie mówi prezes Totalizatora Sportowego?

Etyka, zasady i dialog: Kultura organizacyjna Totalizatora Sportowego jest wypracowywanym przez lata zbiorem wewnętrznych regulacji, które opierają się na przepisach prawa pracy i praktyce ujętej w obowiązujące wszystkich normy.

Chcę podkreślić, że szczególnie ważna jest dla nas kwestia równego traktowania pracowników, przeciwdziałania mobbingowi oraz kwestie związane z czasem pracy. Wielkie znaczenie ma również balans między życiem prywatnym a zawodowym. Wszyscy doskonale wiemy, że zachowanie równowagi między tymi sferami jest podstawą normalnego, zdrowego funkcjonowania każdej jednostki.

Niezwykle istotna jest też kwestia zarządzania pracownikami, wynikająca z ich kompetencji i oparta na wynikach pracy. Umożliwienie im rozwoju, zdobywania nowych umiejętności to krok w kierunku budowania związanej ze spółką znakomicie przygotowanej kadry. W każdej firmie, a szczególnie tak dużej jak nasza, istotny jest dialog społeczny. Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek dobrze funkcjonującej spółki, w której taki dialog jest zakłócony.

Podsumowując, Totalizator Sportowy to spółka, która przykłada wielką wagę do wszystkiego, co ma związek z kulturą organizacyjną. Wiemy, czym jest etyka i przestrzeganie ustalonych zasad. Nasi pracownicy z pewnością to doceniają. Dzięki temu, że jesteśmy dobrym pracodawcą, nasza załoga jest bardziej zaangażowana w życie firmy i w realizację jej celów. Zwłaszcza że głośno mówimy o procedurze antymobbingowej, karcie różnorodności czy kodeksie dobrych praktyk. Dzisiaj to standard, który chcemy stale aktualizować i unowocześniać, aby stale być w gronie najlepszych pracodawców w Polsce – mówi Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL