Kurs Bitcoina zwiesza się i obniża wartość

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Bitcoin udowadnia, że ​​inwestowanie w cyfrowe waluty nie jest dla osób o słabym sercu. Spadek o 29 procent z rekordowo wysokiej wartości po anulowaniu aktualizacji technologii w dniu 8 listopada, Bitcoin – największa krypto waluta pojawiła się w poniedziałek przed rozpoczęciem wahań między zyskami i stratami.

„Handel Crypto nie jest dla początkującego inwestora”, powiedział John Spallanzani, główny strateg w GFI Securities LLC w Nowym Jorku.

Podczas gdy wiele powodów jest cytowanych ze względu na zmienność cen, jednym z bardziej opłacalnych jest to, że niektórzy inwestorzy przechodzą na alternatywne waluty. Pieniądz bitcoinowy, będący pochodną bitcoinów, który obejmuje wiele ulepszeń technicznych będących przedmiotem debaty deweloperów, w tym samym okresie zwiększył swoją wartość ponad dwukrotnie.

„Przez cały rok obserwowaliśmy podobne gwałtowne spadki bitcoinów – szczególnie w czerwcu i wrześniu – ale za każdym razem, gdy następuje znaczny spadek, nowi inwestorzy wkraczają, aby doświadczyć nowe aktywa”,

– powiedział Hussein Sayed, główny strateg ds. Rynku ForexTime Ltd ., broker walutowy wykorzystujący markę FXTM.

Podczas gdy rynki koncentrowały się na ponad 500-procentowym wzroście bitcoinów w tym roku, gotówka bitcoin zyskiwała popularność ze względu na większy rozmiar bloku. To cecha, która sprawia, że ​​transakcje są tańsze i szybsze od oryginału.

Kiedy wspólnota kryptowaluty anulowała w środę plany zwiększenia wielkości bloku bitcoin – ruch, który spowodowałby kolejne odgałęzienie – niektórzy zwolennicy większych skoków zgromadzili się wokół gotówki bitcoinowej.

Wynikająca z tego zmienność była ekstremalna nawet w przypadku dzikich standardów bitcoinów i pojawia się wśród rosnącego zainteresowania kryptowalutami wśród regulatorów, banków i zarządzających funduszami. Podczas gdy sceptycy nazwali szybki postęp bańką spekulacyjną, zasób stał się zbyt duży dla wielu inwestorów na Wall Street, aby go po prostu zignorować.
Nawet po skurczeniu się aż 3o 8 miliardów dolarów od 8 listopada, bitcoin ma wartość rynkową około 110 miliardów dolarów.

„Zwolennicy ulepszenia technologii bitcoin przestawiają się teraz na gotówkę bitcoinową. Istnieje pewne paniczne zachowanie na temat tego, co się aktualnie dzieje. Ludzie nie powinni panikować. Po prostu należy trzymać obie monety, dopóki nie zobaczymy, co się dzieje. „

– powiedział Mike Kayamori, szef japońskiej Quoine, drugiej najbardziej aktywnej na świecie giełdy bitcoinów w ciągu minionego dnia.


Otagowano jako

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *