LATO NA BOGATO Z LOTERIADĄ

Mowa o LOTERIADZIE loterii promocyjnej, której organizatorem jest Totalizator Sportowy. Loteria trwa od 1 lipca do wyczerpania puli kodów promocyjnych, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia br.! Planując urlop, z pewnością nieraz sięgacie po kupon swojej ulubionej gry LOTTO.

A nuż uda się wygrać kilka dodatkowych złotych na wakacje. Teraz można pogodzić przyjemne z jeszcze bardziej przyjemnym! Oprócz wygranych w grach pieniężnych będzie można delektować się także atrakcyjnymi nagrodami w LOTERIADZIE!

Do wygrania jest ponad 1000 atrakcyjnych nagród, a wśród nich: 300 000 złotych na zakup mieszkania, Fiaty 500, Vespy Primavera i wiele, wiele więcej!

W trakcie trwania loterii wystarczy dokonać zakupu Lotto lub Lotto Plus wraz z inną dowolną grą liczbową za minimum 8 zł. Za pośrednictwem materiałów promocyjnych dostępnych w kolekturze oraz na stronie internetowej www.loteriada.pl można sprawdzić, czy otrzymany kod promocyjny oznacza nagrodę w postaci smartwatcha, przenośnego głośnika, bezprzewodowych słuchawek lub karty prezentowej o wartości 500 zł. Jeśli jednak nie wygraliśmy, to nic straconego. Po rejestracji kodu promocyjnego na www.loteriada.pl nasz kupon ponownie weźmie udział w losowaniach pozostałych nagród. Szans na wygraną jest więc naprawdę wiele!

Udział w loterii możliwy jest również za pośrednictwem serwisu sprzedaży online na stronie www. lotto.pl. Szczegóły i regulamin loterii dostępny jest na www.loteriada.pl.

 

Lotto gra, którą kochają Polacy!

Bez względu na wiek, płeć ani wielkość miejscowości Lotto znają i kochają wszyscy! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta wszyscy wierzymy w wygraną i marzymy o tym, jak ją wykorzystać. Za jedyne 3 zł bierzemy udział w grze o miliony. A co można z nimi zrobić? Statystyki są jednoznaczne…

Marzenia Polaków dotyczą najczęściej podróży (47 proc.), zakupu samochodu (47 proc.) lub domu czy mieszkania (46 proc.). Ważne są też potrzeby innych. Chcemy pomagać w realizacji planów naszych bliskich (aż 38% deklaruje podzielenie się nagrodą). O oszczędzaniu na przyszłość lub założeniu lokaty myśli około 20% graczy. Na rozpoczęcie własnego biznesu zdecydowałoby się 10 proc. ankietowanych.

Lotto jest cenione za wysokie wygrane, to najsilniejsza motywacja do gry. Dla co trzeciego z nas (32 proc.) jest nią większa szansa na wygraną niż w innych grach. Ponad 60% graczy decyduje się na grę z Plusem. Prawie tyle samo osób gra na chybił trafił. Swój stały zestaw liczb ma co czwarta osoba (23 proc.).

Sposobów na grę jest wiele. Ważne są też marzenia, które towarzyszą nam przy wypełnianiu kuponu. Zwłaszcza gdy zbliża się lato i plany urlopowe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *