Legalny hazard w Kielcach. Miłośników nie brakuje

totalizator sportowy

Pierwszy w województwie świętokrzyskim, legalny salon gier w Kielcach przyciąga kolejnych miłośników hazardu. Lokal prowadzony przez państwowego operatora „Totalizator Sportowy” znajduje się przy ulicy Bodzentyńskiej i oferuje wyłącznie grę na zmodyfikowanych wersję maszynach tzw. jednorękich bandytach.

Salon funkcjonuje od zaledwie dwóch tygodni, ale już teraz, bez względu na porę dnia, panuje w nim stały ruch. Jest czynny od poniedziałku do niedzieli, do późnych godzin wieczornych. Pracownicy przyznają, że największe tłumy przychodzą oczywiście w weekendy.

Kielczanie, którzy odwiedzają salon, traktują go jako miejsce nieszkodliwej zabawy, ale przyznają, że od takiej zabawy można się poważnie uzależnić.

Jestem tutaj drugi raz i chyba ostatni. Raz można coś wygrać, raz przegrać, a w środku jest bardzo przyjemna atmosfera. Odradzam jednak odwiedzanie tego typu miejsc, ponieważ bardzo łatwo się uzależnić – mówi jedna z hazardzistek.

Przed wpadnięciem w nałóg mają chronić liczne obostrzenia i wyjątkowo restrykcyjne reguły wstępu. Przed rozpoczęciem gry trzeba założyć kartę, na którą można wpłacić wcześniej ustaloną sumę pieniędzy, w gotówce. Limitowana jest nie tylko kwota, którą możemy wydać w ciągu dnia, ale też wcześniej zadeklarowany czas, jaki można tam spędzić.

Całość czytaj na: radio.kielce.pl

2 komentarze(y) w “Legalny hazard w Kielcach. Miłośników nie brakuje

  1. Gdzie te zrozpaczone żony hazardzistów, którym tak pomagała dzielna Służba Celna…? Tak się cieszyły w niektórych artykułach, że likwiduje się salony gier, a tu proszę… Pełen legal „pod nosem” i co, raptownie problemu już nie ma, bo zmienił się ‚dostawca’ hazardu? He he.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *