Legnicka policja zabezpieczyła kolejne nielegalne automaty do gier

jednoręcy bandyci

Wspólne działania legnickich policjantów z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca doprowadziły do zabezpieczenia na terenie Legnicy, nielegalnych automatów do gier.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego ze Zgorzelca, w ostatnim czasie zaostrzyli walkę z nielegalnym hazardem na terenie powiatu legnickiego. Wczoraj wkroczyli do kolejnego typowanego miejsca w Legnicy, gdzie zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez policjantów w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Sprzęt został przekazany funkcjonariuszom służby celnej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w przedmiotowej sprawie.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Legnicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *