Liderzy branży potwierdzają – ICE Africa to było ważne wydarzenie

ICE Africa otworzyła swoje drzwi 24 października, przyjmując wiele wpływowych osób z prognozowanych jurysdykcji ponad 90 krajów w tym 26 krajów afrykańskich, do Centrum Kongresowego Sandton w Johannesburgu.

W dniu otwarcia ICE Africa, w którym po raz pierwszy marka Clarion Gaming została rozszerzona poza targi ICE w Londynie, wzięli udział liderzy branży, w tym najwięksi decydenci, główni operatorzy, ustawodawcy, główni nabywcy, właściciele firm i media.

Przemawiając podczas inauguracyjnego wydarzenia, Kate Chambers, dyrektor zarządzający Clarion Gaming, powiedziała:

„Ściśle współpracowaliśmy z kluczowymi przedstawicielami branży, aby zrealizować indywidualne wydarzenie, które zapewnia wszystkim działom firmy możliwość spotkania się, nawiązania kontaktów, wymiany najlepszych praktyk i zobaczenia najnowsze innowacje w grach z pierwszej ręki. ICE Africa przyniosło od dawna spodziewane wydarzenie dla wielu liderów branży, którzy uważają, że Afryka jest jednym z najważniejszych i najbardziej ekscytujących regionów światowego hazardu. Wspaniale było doświadczyć dużego wsparcia, jaki okazali uczestnicy, prelegenci, sponsorzy, partnerzy medialni i organy rządowe, którzy są zaangażowani w stworzenie imprezy biznesowej, z której ten kontynent może być dumny. „

John Kamara, dyrektor Global Gaming Africa, dodał:

„Uważam, że jesteśmy obecnie w obliczu pięknego wydarzenia zdolnego do przyciągnięcia odpowiednio dużych inwestycji co jest przecież jest częścią celu, dla którego jest te wydarzenie organizowane. Wszyscy powinniśmy wspólnie osiągnąć sukces podczas tych targów, które powinny stać się miejscem, w którym inwestorzy znajdują okazje, gdzie operatorzy uczą się rozwijać swój biznes i gdzie zapewniony jest cały magazyn edukacyjny dla branży hazardowej w przyszłości. Afrykański kontynent jako całość prezentuje swoje wyjątkowe możliwości, a także wyzwania, Afryka jest otwarta na biznes, a możliwości jego prowadzenia są tu ogromne. „

Na ICE Africa przewinęło się dużo inwestorów i gości z całego świata, wystawcy przedstawiali zarówno rozwiązania loteryjne, kasyn online jak i zakładów sportowych, bardzo popularnych w całej Afryce. Kontynent jest wielkim wyzwaniem dla dostawców gier i zakładów, jedyne co może to blokować jest słaba przepustowość łącza, nie zawsze odpowiedniego do przedstawianej oferty gier.

W te pierwszej edycji wzięli udział również wystawcy z korzeniami biznesowymi z Polski – LottoFun z siedzibą na Curacao, przedstawiając ofertę skierowaną do wielu kasyn lub zakładów poszerzenia możliwości wykorzystania swojego potencjału o produkt loteryjny. Wysoka klasa i duża jakość serwowanej oferty spowodowała że przedstawiciele tej nowej marki mieli wielki ruch na swoim stoisku i zawarli wiele zamówień.

Kolejną firmą z siedzibą w Polsce była Trojka – produkty jaki przedstawiała związane były z hazardem online – m/in. elektroniczna ruletka i sloty a także serwery gamingowe, produkty skierowane głównie dla właścicieli kasyn.

Oprócz tego na ICE Africa wzieły udział takie znane formy jak Merkur Gaming, 1xBet, Recreativos Franco digital, Slotegator, Playtech BGT Sports, Aruze Gaming, Betconstruct, Betradar, Boss Gaming i wiele innych firm. Każdy z wystawców wyrażał się bardzo pozytywnie po zakończonej imprezie, podkreślając potrzebę organizacji podobnych eventów co roku.

ICE Africa oferowało możliwość w zakresie propagacji treści i tworzenia sieci, opracowanych wyłącznie dla najlepszych jej uczestników. Sesje agendy obejmowały wszystkie kluczowe kwestie związane z tradycyjnymi grami, a także zintegrowanymi ośrodkami w tym: marketing, CRM, Business Intelligence, Cash Desk i hotelarstwo. Trening na światowym poziomie zapewniła Totally Gaming Academy, która jest powszechnie uważana za wiodącego dostawcę szkoleń i rozwoju w branży.

Targi ICE Africa 2018 były bardzo dobrym i ważnym wydarzeniem perfekcyjnie zorganizowanym przez Clarion Gaming, należy się spodziewać, że targi na stałe wejdą do kalendarza imprez branżowych o światowym formacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *