London Affiliate Conference 2017 już niedługo!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

London Affiliate Conference 2017 odbędzie się  w londyńskiej hali ExCel w dniach 9 – 12 lutego 2017, a przybędzie ponad 5000 delegatów. W tym roku powracają niektóre ciekawe wydarzenia,  takie jak iGB Affiliate Awards czy Financial Partners Expo – największe wydarzenie dla partnerów i nowych pośredników w sektorze finansów detalicznych.

Program strategiczny konferencji:
2-dniowa konferencja ma na celu zapewnić bogactwo informacji oferując panele dyskusyjne i prezentacje. Sesje będą skupiać się na zmianach w branży, analizach i trendach rynkowych w taki sposób, aby zaangażować uczestników na cały czas imprezy.

Networking:
Swobodna atmosfera naszych wydarzeń zachęca do otwartej wymiany pomysłów i doświadczeń. Wśród oczekiwanych ponad 5000 uczestników będzie mnóstwo okazji do kontaktu z afiliatami, menedżerami afiliacyjnymi, operatorami i prelegentami.

iGB Affiliate Awards:
Wstęp wolny na rozdanie iGB Affiliate Awards pozwoli sprawdzić czego jej uczestnicy dokonali, aby utrzymać i rozwijać swoją pozycję w ciągu ostatnich 12 miesięcy, i co oddziela je od reszty tłumu.

Impreza! Wybierz z tablicy wydarzeń wystawców interesujące Cię przyjęcia aby finalizować transakcje w miłej atmosferze.

Wstęp wolny dla WSZYSTKICH afiliantów i nowych brokerów!

Po więcej informacji wejdź na igbaffiliate.com


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *