LOTTO wspiera Triathlon Energy i Duathlon Energy

Lotto

Najszybciej rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce jeszcze bardziej energetyczny. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO został partnerem tytularnym cyklów Triathlon Energy i Duathlon Energy.

Sezon triathlonowy zbliża się wielkimi krokami. Zawodnicy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy szlifują formę na licznych obozach sportowych w cieplejszych krajach niż Polska. Ci, którzy nie mogli sobie pozwolić na wyjazdy trenują na pływalniach, pod dachem w domu na trenażerach czy biegają nawet w mróz na dworze. A wszystko, po to, aby wypaść jak najlepiej w trakcie sezonu. Do tego szykują się także organizatorzy imprez sportowych. Najszybciej rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce, Triathlon Energy pozyskał partnera tytularnego.

Cieszymy się, że w trzecim roku naszej działalności, kiedy z triathlonem zawitamy aż do sześciu miast w Polsce wspierać nas będzie marka LOTTO – zdradza Adam Greczyło, współwłaściciel marki Energy Events, organizatora imprez Triathlon Energy i Duathlon Energy. – Od samego początku stawialiśmy na wysoki poziom organizacji. Do tej pory doceniali to zawodnicy, których z roku na rok startowała na naszych imprezach coraz więcej. Teraz zaproszenie do współpracy przyjęła także firma, która w kodzie DNA, podobnie jak my, ma zapisany sport. I to jest bardzo dobra wiadomość.
Nasze wsparcie dla sportu jest wielopłaszczyznowe. Jesteśmy obecni przy wydarzeniach, o których mówi cały sportowy świat, ale także pomagamy klubom sportowym i sportowcom. Cieszymy się, że marka LOTTO dołączyła niedawno do Triathlon Energy oraz Duathlon Energy – mówi Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego. Już teraz zachęcam Państwa do startu oraz kibicowania wszystkim zawodnikom. Pierwsze zawody już za niespełna miesiąc!

Całość czytaj na: akademiatriathlonu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *