„Łowcy cieni” z CBŚP wytropili czterech poszukiwanych

Warszawa, Częstochowa, Dubaj i Cheshire – to w tych miastach dzięki „łowcom cieni” z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymano trzech Polaków i jednego Wietnamczyka. Wśród nich są m.in. osoby podejrzane o działalność w zorganizowanych grupach przestępczych.

Centralne Biuro Śledcze Policji poinformowało o sukcesie grupy tzw. „łowców cieni” i zatrzymaniu czterech poszukiwanych osób. Do zatrzymań doszło nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

„Łowcy cieni” zatrzymali m.in. poszukiwanego od trzech lat Rafała D., podejrzanego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna wpadł w brytyjskiej miejscowości Cheshire. W jego zatrzymaniu pomógł oficer łącznikowy przy Ambasadzie Wielkiej Brytanii.

„39-latek był ścigany w związku z podejrzeniem posiadania broni, fałszowania środków płatniczych, przestępstwa narkotykowe oraz rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia” – informuje CBŚP.

Drugim z zatrzymanych jest 43-letni Grzegorz K., pseudonim „Małpa”, ścigany od kilku miesięcy w związku z przestępstwami narkotykowymi. Do zatrzymania doszło w Częstochowie.

Z kolei w Dubaju dzięki informacjom przekazanym przez „łowców cieni” zatrzymano 40-letniego Piotra O., któremu zarzuca się m.in. kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

 

1 komentarz w “„Łowcy cieni” z CBŚP wytropili czterech poszukiwanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *