Lucky Fish nową grą Wazdana dostępną w wybranych kasynach

Lucky Fish dołączył do pokaźnego portfolio firmy Wazdan i jest oficjalnie dostępny w wybranych kasynach współpracujących z producentem gier.

Lucky Fish to slot 3D z pięcioma walcami oraz 243 liniami płatniczymi. Jak sama nazwa gry wskazuje, akcja Lucky Fish rozgrywa się gdzieś w głębinach wód, gdzie można spotkać przyjazną ferajnę zwierząt morskich ze złotą rybką na czele. Slot został wyposażony w funkcję Cascading Reels, która umożliwia z każdą wygraną następującą po sobie zwiększa jej mnożnik aż do x5. Ponadto, slot oferuje Wildy, Scattery, darmowe obroty oraz Mystery Bonus, który może osiągnąć wartość nawet 100x stawki. Gra posiada również losowo aktywowany Lucky Fish Wild Bonus, podczas którego złota rybka nagradza losowymi Wildami, zwiększając tym samym szansę na uzyskanie wysokiej nagrody.

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier wydanych przez firmę Wazdan, Lucky Fish może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb graczy dzięki unikalnym funkcjom Wazdana. Najnowszy tytuł Wazdana posiada komplet tych funkcji, a zaliczają się do nich poziomy wariancji (Volatility Levels™), widok podwójnego ekranu, tryb oszczędzania baterii, tryb ultra lekki i ultra szybki, tryb dużego ekranu oraz dedykowana gra ryzyko, podczas której gracze mogą znaleźć kosztowne skarby w jednej z dwóch skrzyń.

Slot jest dostępny na urządzeniach stacjonarnych, jak również smartfonach oraz tabletach. Wysoko zaawansowane grafiki wykonane w technologii HTML5 zapewnią graczom niezapomnianą przygodę w głębinach wód.

Lucky Fish został wydany krótko po publikacji Lucky Reels, Space Spins, Magic Stars 5, Space Gem™, Juicy Reels oraz Magic Stars 6. Kolejną, długo oczekiwaną grą jest Larry the Leprechaun, który jest zapowiedziany jako główa gra Wazdana w tym roku.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan: „Publikacja Lucky Fish jest wydarzeniem, z którego bardzo się cieszymy. Gra dostarcza wiele zabawy i jest przepełniona słodkimi zwierzętami morskimi. Wydanie Lucky Fish następuje po publikacji serii innych gier w tym roku i jesteśmy dumni, że dołączył do portfolio liczącego ponad 110 tytułów wykonanych w technologii HTML5”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *