Magic Star 5 od WAZDAN

Kolejna gra od Wazdana zabierze graczy w podróż daleko w kosmos. Magic Stars 5 dołącza do portfolio Wazdana, w którym na obecną chwilę znajduje się ponad sto gier utworzonych w technologii HTML5.

Wazdan ogłosił wydanie kolejnego slota posiadającego szereg zaawansowanych oraz innowacyjnych technologii umożliwiających personalizację gry.

Magic Stars 5 ma 5 bębnów wyposażonych w 20 linii płatniczych, a akcja slota toczy się w przestrzeni kosmicznej, gdzie znajdują się niezliczone gwiazdy i galaktyki. Animacje, grafiki oraz efekty dźwiękowe gry są perfekcyjnie dopieszczone, tak więc gra powinna spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Tło walców jest delikatnie animowane, co nadaje grze smaczku, a wśród symboli znajdziemy gwiazdy o siedmiu różnych kolorach oraz jedną wielokolorową gwiazdę. Na panelu poniżej walców posiadamy informacje dotyczące ilości linii płatniczych, wartości żetonu, stawki zakładu, stanu portfela, wysokości wygranej oraz przyciski Auto Play, Spin i Max Bet, jak również przyciski odpowiadające za szybkość kręcenia walcami oraz za Poziom Wariancji (Volatility Levels™).

Slot nawiązuje do tego, co ceni sobie wielu graczy – prostoty. Wśród bonusów znajduje się jedynie symbol Scatter, który nagradza za każdym razem, gdy zostanie wylosowany co najmniej trzy razy gdziekolwiek na walcach.

Magic Stars 5 został wyposażony w innowacyjną technologię umożliwiającą graczom personalizację rozgrywki. Wśród Unikalnych Funkcji Wazdana znajdziemy Poziomy Wariancji (Volatility Levels™) pozwalające na określenie częstości i wysokości wygranych, Dedykowaną Grę Ryzyko umożliwiającą podwojenie każdej uzyskanej wygranej, Tryb Ultra Lekki stworzony dla graczy posiadających wolne łącze internetowe oraz Tryb Ultra Szybki, który maksymalnie przyśpiesza prędkość kręcenia się walcami. Idąc z duchem czasu, Wazdan uzbroił grę w dwie funkcje, które świetnie sprawdzają się na urządzeniach mobilnych: Tryb Oszczędzania Baterii umożliwiający dłuższą grę oraz Widok Podzielonego Ekranu dający możliwość kontrolowania swoich wygranych w tabeli wypłat w trakcie gry.

Najnowszy slot stworzony przez Wazdana nadaje się zarówno dla tych graczy, którzy zaczynają swoją przygodę z grami kasynowymi ze względu na proste zasady gry, jak również dla wprawionych graczy, którzy cenią sobie opcję personalizacji rozgrywki. Magic Stars 5 to kolejna świetnie wykonana gra Wazdana, która może zdobyć serca rzeszy fanów dzięki swojej prostocie oraz innowacyjności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *