Marilyn Spiegel nowym zarządzającym w kasynie Wynn Las Vegas

Ośrodek Wynn Resorts potwierdził kilka zmian w zespole kierowniczym wyższego szczebla, w tym powrót doświadczonej kadry zarządzającej Pani Marilyn Spiegel jako obecnego prezesa Wynn Las Vegas.

Pani Spiegel wcześniej pełniła funkcję prezesa kurortu Las Vegas od 2010 do 2013 roku. Zastąpi obecnie urzędującego Maurice’a Wood’a, który na koniec roku zdecydował się ustąpić ze stanowiska prezesa resortu.

Kariera Pani Spiegel obejmuje przywództwo w zakresie zasobów ludzkich, rozwoju, marketingu i operacji. Przed dołączeniem do Wynn Las Vegas po raz pierwszy w 2010 roku, Pani Spiegel była prezesem pięciu różnych marek kurortowych Caesars Entertainment w Las Vegas. W latach 1999-2003 pełniła funkcję Starszego Wiceprezesa ds. Zasobów Ludzkich w Harrah’s Entertainment. Ostatnio Spiegel zasiadała w Radzie Dyrektorów Caesars Entertainment i konsultowała się w sprawach Zasobów Ludzkich dla nowo powstających firm technologicznych.

 

„Bardzo się cieszę, że Marilyn wróci na prowadzenie zespołu w Wynn Las Vegas i Encore” – powiedział Matt Maddox, dyrektor generalny Wynn Resorts.

 

„Legendarne usługi i doświadczenia gości naszej firmy wymagają kogoś, kto naprawdę zrozumie naszą markę i doceni, co to znaczy dla naszych gości i pracowników. Marilyn nie tylko dzieli się tym zrozumieniem, ale pomogła go stworzyć. Jej głębokie doświadczenie w zakresie zasobów ludzkich i wiedza na temat tego, co trzeba zrobić, by spełnić obietnicę Wynna, sprawiają, że jest idealną osobą do poprowadzenia Wynn Las Vegas w przyszłość. „

Źródło: g3newswire

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *