Mathias Dahms, nowym dyrektorem zarządzającym Merkur Sports & Gaming

Mathias Dahms przejmuje zarządzanie Merkur Sports & Gaming w Gauselmann Group ze skutkiem natychmiastowym.

Mathias Dahms ustąpił ze swojej poprzedniej roli jako dyrektor operacyjny marki zakładów sportowych XTiP w Niemczech, aby skoncentrować się na głównym zadaniu pozycjonowania Gauselmann Group na rynku zakładów sportowych w Niemczech, który będzie licencjonowany w przyszłości.

Regulacja rynku zakładów sportowych w Niemczech od 2020 r. przyniesie wiele nowych wyzwań dla firm. Mathias Dahms w przyszłości będzie również ściśle współpracować z kierownictwem Merkur Sportwetten i strategicznie dalej rozwijać zakłady sportowe w Grupie Gauselmann.

Najważniejsze kwestie na przyszłość obejmują konwergencję i cyfrową transformację różnych platform gier, które obecnie oferuje Grupa.

Ponadto Mathias Dahms był również prezesem Niemieckiego Związku Zakładów Sportowych (Deutscher Sportwettenverband -DSWV-) od czasu jego utworzenia w 2014 r. i został niedawno wybrany na kolejną kadencję która trwa przez kolejne pięć lat. Stowarzyszenie, które ma swoją siedzibę w Berlinie, jest polityczną grupą lobbystyczną reprezentującą interesy firm bukmacherskich w Niemczech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *