Merkur chwali Clarion Gaming za ICE Africa

Dyrektor generalny Merkur Gaming Athanasios „Sakis” Isaakidis prognozował, że wydarzenie „pobudzi zainteresowanie i doprowadzi do dalszych inwestycji w gry”.

Decyzja Clarion Gaming o rozszerzeniu swojej uznawanej na arenie międzynarodowej marki ICE poza Wielką Brytanią z ICE Africa, które odbędą się w Johannesburgu w Sandton Convention Center (24-25 października), została uznana za przełomową decyzję. Wystawca na tej wystawie, Merkur Gaming’s i jego szef wykonawczy Athanasios „Sakis” Isaakidis, twierdzi że jest to wielka okazja do rozwoju branży na całym kontynencie afrykańskim.

„Nie ma lepszego czasu, aby wprowadzić markę ICE i jej wagę w międzynarodowym przemyśle gier na kontynent afrykański”
– powiedział Isaakidis pracownikom Clarion Gaming w kwestii terminu pierwszego w historii ICE Africa i dodał –
” Z różnych powodów, zarówno ekonomicznych, jak i politycznych, warunki w Afryce stały się wyzwaniem w niektórych sektorach i dlatego liczy się, że prestiżowe wydarzenie pod marką ICE będzie stymulować zainteresowanie i miejmy nadzieję, że doprowadzi do dalszych inwestycji w gry.”

„Oczywiście w Afryce jest znacznie więcej możliwości niż w Afryce Południowej” – kontynuował. „Niektóre sektory koncentrują się obecnie na projekcie ustawy o krajowej promocji hazardu, ale są wyzwania i możliwości w różnych krajach w regionie. Z tego powodu uważamy, że jest to ważny krok na drodze do ustanowienia w pełni zunifikowanego afrykańskiego biznesu gamingowego, czyli czegoś co naszym zdaniem Clarion Gaming z powodzeniem ustanowi w ramach ICE Africa. ”

Merkur Gaming, przy wsparciu dystrybutora MP Gaming, będzie wystawiał zarówno produkty LPM, jak i kasyno w Johannesburgu i postrzega ICE Africa jako ważny krok w kierunku przyszłości kontynentu, z nadzieją, że impreza będzie nadal rozszerzać wsparcie i zakres pokrewny do bardziej ugruntowanego londyńskiego odpowiednika.

Komentując ich poparcie, Markus Wessler, dyrektor ds. Sprzedaży międzynarodowej dodał – 

„Merkur Gaming ma ugruntowaną współpracę z Clarion i marką ICE. Ponieważ ekspansja na kontynencie afrykańskim jest dla nas priorytetem, całkowicie logiczne jest, że będziemy starać się wspierać ICE Africa, aby spotkać się z obecnymi klientami, a także wykorzystać markę ICE, nawiązując nowe kontakty i otwierając nowe możliwości.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *