Merkur Gaming był centralnym punktem SAGSE

Buenos Aires. 26. edycja SAGSE w Buenos Aires była obarczona trudnościami, które nie będąc winą zespołu organizującego, bardziej odzwierciedlały obecną sytuację gospodarczą w Argentynie.

Pomimo tych niesprzyjających okoliczności, show ruszył do przodu, a stoisko Merkur Gaming ponownie stało się centralnym punktem tego wydarzenia.

SAGSE został zmuszony do zmiany swojej tradycyjnej daty listopadowej na wrześniową: datę zbyt bliską dla targów G2E w Las Vegas w oczach wielu oczekiwanych wystawców. Merkur Gaming, jako złoty sponsor SAGSE, zdecydował się jednak nadal wspierać swój lokalny zespół (założony w 2017 roku), Merkur Gaming Argentina.

Wystąpienie z pełnym zespołem, zaprezentowaną gościnnością w popularnym ogródku piwnym Merkur i prezentacją popularnych szaf Avantgarde i Evostar opłaciło się stukrotnie. Prezentowane na stoisku były także gry z najwyższej półki, takie jak Pharao’s Riches, Deep Sea Treasure i Asian Challenge.

Razem z innymi firmami z Grupy Gauselmann, ekspertami w zakresie obsługi gotówki GeWeTe i edict, światowym wyłącznym dostawcą gier slotowych Merkur na rynek gier hazardowych online, Merkur Gaming przygotował wspaniałe show, na którym stoisko Merkur było punktem centralnym całego show.

SAGSE mógł być mniejszy niż poprzednio, ale nie mniej żywy, dzięki entuzjastycznemu odbiorowi przez odwiedzających. Wiadomość przekazana do odwiedzających po pokazie, że na imprezę w 2019 roku SAGSE powróci do swojego tradycyjnego listopadowego slotu w kalendarzu, została bardzo pozytywnie przyjęta przez wszystkich. Wskazuje to drogę dla tego pokazu informacji i urządzeń branży hazardowej, by ponownie stać się reprezentacyjnym wydarzeniem nie tylko w Argentynie, ale w całej Ameryce Łacińskiej.

Podsumowując, SAGSE Charles Hiten, dyrektor generalny Merkur Gaming Americas, zauważył:

„SAGSE miało w tym roku swoje trudne wyzwanie, ale na szczęście dobrze im się powiodło. Firma Merkur Gaming jest dumna z tego, że może po raz kolejny odegrać rolę głównego wystawcy i sponsora, przyczyniając się do stworzenia atmosfery, która jest częścią historii tego programu i z powodzeniem prowadzi działalność, w której można robić obustronne interesy. Z niecierpliwością oczekujemy, że SAGSE powróci do swojego tradycyjnego terminu w rocznym harmonogramie pokazów i po raz kolejny okaże się punktem kulminacyjnym. „

O Merkur Gaming:

Merkur Gaming jest międzynarodową marką sprzedaży i rozwoju koncernu Gauselmann GmbH z siedzibą w Lübbecke (Nadrenia Północna-Westfalia) w Niemczech. W 2017 r. wolumen działalności  Gauselmann Group przekroczył 2,9 mld EUR. Grupa zatrudnia obecnie prawie 13 000 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *