Merkur Gaming dołącza do EUROMAT

Merkur Gaming dołączył do Europejskiej Federacji gier i rozrywki (EUROMAT). Międzynarodowa marka rozwoju i rozwoju Gauselmann GmbH ma nadzieję, że współpraca z Federacją doprowadzi do owocnego dialogu z Unią Europejską i innymi ogólnoeuropejskimi organami w celu omówienia kwestii związanych z grą.

„Branża gier i rozrywki w Europie jest wysoce regulowanym i wysoko opodatkowanym sektorem przemysłu, który przyczynia się do wielu miejsc pracy w całej Europie. Dzięki grze Merkur Gaming, EUROMAT zyskuje silnego partnera z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zwiększy wagę interesów branży gier na szczeblu UE „
– wyjaśnia Athanasios” Sakis „Isaakidis, dyrektor wykonawczy, międzynarodowy i szef międzynarodowego działu zarządzania produktami w firmie Merkur Gaming.

Prezes EUROMAT Jason Frost dodaje:

„Cieszymy się, że mogliśmy powitać tak ważnego branżowego gracza w EUROMAT. Członkostwo Merkur Gaming wzmocni liczbę naszych członków korporacyjnych. „

EUROMAT z siedzibą w Brukseli, powstał w 1979 roku, aby reprezentować interesy branży rozrywki gier w Europie. Dziś EUROMAT ma 18 krajowych stowarzyszeń członkowskich z 12 europejskich krajów, a także czterech członków korporacji. Informuje on członków o decyzjach politycznych i nadchodzących przepisach, które mogą wpłynąć na prawne, handlowe i techniczne warunki ramowe przedsiębiorstw, a także dostarcza mediom, organom administracyjnym i obywatelom informacje o europejskim sektorze gier.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *