Merkur Gaming Netherlands w Horecava 2019

Dla „twórców gier” nowy rok rozpocznie się od targów w Holandii: od 7 do 10 stycznia Merkur Gaming Netherlands zaprezentuje swoją szeroką ofertę produktów dla gastronomii w Horecava, jednej z największych Międzynarodowe targi branży hotelarskiej i hotelarskiej.

Na stoisku 506 w hali 10 centrum wystawowego RAI w Amsterdamie odwiedzający mogą zagłębić się w fascynujący świat Merkur Gaming.

„Horecava to najważniejsze targi branży gastronomicznej w Holandii, a zatem idealna platforma do prezentacji naszej oferty gier elektronicznych na holenderskim rynku hotelarskim” – wyjaśnia Dirk Sondermann, dyrektor zarządzający Merkur Gaming Netherlands. „Po udanym debiucie w 2018 roku, mamy nadzieję, że porozmawiamy z wieloma klientami w 2019 roku i przyniesie im najnowsze innowacje z naszej firmy, Gauselmann Group”, dodał.

Maszyna do gier G-Box, zaprojektowana specjalnie na rynek gastronomiczny, ma być jednym z najważniejszych elementów prezentacji produktu. Dzięki kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji obudowy ten multigamer został nazwany „Lean M-BOX”. Łatwe w obsłudze klawisze boczne, intuicyjne menu dotykowe, dwa 21,5-calowe monitory panoramiczne w rozdzielczości Full-HD i doskonała gama gier sprawiają, że G-Box jest główną atrakcją dla wszystkich pubów i restauracji.

„Odwiedzający Horecavę mają możliwość przetestowania maszyny i przekonania się o wyjątkowym komforcie G-Box w zakresie wygody i rozrywki. Jesteśmy szczególnie zainteresowani patronami, którzy obecnie nie oferują swoim klientom tego rodzaju rozrywek w grach ” – skomentował Dirk Sondermann. „Po targach nawiążemy kontakty między patronami zainteresowanymi G-Box i operatorami automatów, aby mogli zaplanować potencjalne partnerstwo. Naszym celem jest pomoc operatorom automatów w wyszukiwaniu nowych lokalizacji, w których nie ma obecnie zainstalowanych automatów do gier „- kontynuuje Dirk Sondermann.

„Grupa Gauselmann działająca na rynku międzynarodowym odnosi sukcesy na holenderskim rynku od ponad 30 lat. Zapotrzebowanie na nasze systemy gier znane z salonów gier stale rośnie w branży hotelarsko-gastronomicznej wśród rosnącego entuzjazmu ze strony graczy i operatorów. Dlatego logiczne jest, że powinniśmy nadal inwestować na holenderskim rynku gastronomicznym, a na nadchodzącej Horecava zdobywać nowych klientów dla naszych produktów”..
– wyjaśnił Athanasios” Sakis „Isaakidis, dyrektor wykonawczy International i kierownik ds. Międzynarodowego zarządzania produktem w Merkur Gaming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *