Merkur Gaming przedstawia innowacje w BEGE

Merkur Gaming ponownie odegra ważną rolę w Balkan Entertainment & Gaming Expo (BEGE), która odbędzie się w Sofii w Bułgarii w dniach 21-22 listopada.

Po dwóch wcześniejszych udanych pokazach BEGE Merkur Gaming zaprezentuje nowe produkty związane z rozrywką dla graczy z Bułgarii i całego regionu Bałkanów.

Urządzenia, które będą stanowić podstawę prezentacji show Merkur Gaming, będą to najnowsze automaty Avantgarde Trio, Evostar i Merkurstar, wraz z podświetleniem obudowy w zupełnie nowym modelu, który był niewątpliwą „gwiazdą show” podczas niedawnego G2E w Las Vegas, czyli nowy model Allegro.

Allegro (nazwa wywodzi się z włoskiej notacji muzycznej, która oznacza „grać energicznie i jasno”) to oszałamiający rozwój tecnologiczny. Obudowa wyposażona jest w 43-calowy, zakrzywiony monitor Ultra HD oraz najnowszą platformę technologiczną Gforce Ultra HD, atrakcyjną koncepcję oświetlenia, odtwarzacz zapewniający doskonałą ergonomiczną pozycję siedzącą i opcjonalny panel z dotykowym ekranem dotykowym. Obudowa ta jest elegancka i stanowi doskonałą rozrywkę dla graczy, stworzona w Niemczech i prezentowana obecnie w zupełnie nowy sposób.

Dzięki Merkur Gaming gry na targach są zawsze główną atrakcją. W BEGE pokaz będzie obejmował najnowsze gry HD i imponujący wybór gier ponad 120 najlepszych gier, w tym kilka zupełnie nowych tytułów.

W oczekiwaniu na show, Athanasios „Sakis” Isaakidis, dyrektor naczelny, międzynarodowy i szef działu zarządzania produktami międzynarodowymi zauważył:

„Sukces Merkur Gaming w regionie bałkańskim, a w szczególności w Bułgarii, jest czymś, z czego jesteśmy naprawdę dumni i dlatego niezwykle ważne jest, abyśmy byli w BEGE w Sofii w czołówce i wykorzystali tę okazję do zaprezentowania naszego szerokiego portfolio produktów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. „

Markus Wessler, dyrektor handlowy Merkur Gaming, zgodził się z tym, mówiąc:

„Jesteśmy dumni z sukcesu, jaki odnieśliśmy w ciągu ostatnich trzech lat, cały zespół Merkur Gaming jest podekscytowany i gotowy zaprezentować naszą najnowszą ofertę produktową naszym bułgarskim klientom i gościom z całej południowo-wschodniej Europy. Jeszcze raz spodziewamy się naprawdę świetnego show „/quote]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *