Merkur Gaming świętuje premierę na BEGE w Sofii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Spółka Merkur Gaming należąca do grupy Gauselmann weszła na rynek bułgarski na początku 2016 roku. W konsekwencji tego kroku Merkur Gaming zaprezentowała się na Balkan Entertainment and Gaming Expo (BEGE) w stolicy Bułgarii, Sofii w dniach 23 i 24 listopada.

„Po udanym wejściu na rynek na początku tego roku, podjęliśmy decyzję, aby wziąć udział w targach. Na BEGE, stało się jasne, że jest to absolutnie słuszna decyzja, ponieważ pozwoliło to nam dotrzeć do klientów z całego regionu bałkańskiego, którzy bardzo pozytywnie zareagowali na naszą ofertę” – podsumował to wydarzenie Markus Wessler, Dyrektor ds. Sprzedaży Międzynarodowej.

Merkur Gaming może pochwalić się długą historią sukcesu w Europie Wschodniej. Firma odniosła szczególny sukces na rynku serbskim i rumuńskim. „Bułgaria była zatem kolejnym logicznym krokiem dla Merkur Gaming. Rynek bułgarski oferuje solidne ramy prawne oraz stabilny rynek finansowy”- mówi Athanasios Isaakidis, Starszy Dyrektor d. Sprzedaży Międzynarodowej Merkur Gaming. Uważa on, że kluczem do sukcesu na rynku bułgarskim jest dogłębna znajomość branży oraz wieloletnie doświadczenie w rozwoju gier. „Rynek gier jest bardzo trudny a gracze wymagają traktowania z najwyższym priorytetem” wyjaśnia Athanasios Isaakidis.

Na BEGE zespół Merkur Gaming przedstawił Merkurstar, Avantgarde SLT, i Avantgarde SLT Trio – trzy multigrowe produkty HD, które przez liczne bułgarskie podmioty zostały już uwzględnione w ich ofercie. „Klienci w regionie bałkańskim stawiają wysokie wymagania dotyczące jakości produktu – powinny być szczególnie dopracowane technologicznie, z elementem zaskoczenia i wysokim tempem gry. To jest właśnie to, co mamy w ofercie Merkur Gaming, co pozwala nam sprostać wymaganiom zarówno operatorów jak i klientów” wyjaśnia Athanasios Isaakidis.

Spółka zamierza uczestniczyć ponownie w BEGE w 2017 roku. „Chcielibyśmy podziękować organizatorom za świetną organizację BEGE 2016. Impreza jest idealnym miejscem do spotkań ludzi z branży i ma pozytywny wpływ na cały region”- podsumował Athanasios Isaakidis.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *