Merkur Gaming „w trasie” z Tech Treffen

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Tech Treffen, konferencja dla operatorów kasyn krążąca po Peru, Meksyku i Kolumbii, dobiegła końca w 2016 roku ze średnią frekwencją 50 starszych techników w każdym z tych miejsc.

Koncepcja została opracowana w 2013 roku przez kierownika technicznego peruwiańskiego oddziału Merkur Gaming, Luisa Asmata, jako środek bardziej efektywnej komunikacji z pracownikami kasyna. Merkur Gaming jest międzynarodową marką sprzedaży i rozwoju koncernu Gauselmann, z siedzibą w niemieckim mieście Lübbecke.

Tomas Mieles, dyrektor sprzedaży Merkur Gaming Americas, podsumowując objazd, powiedział: „Odwiedzenie z Tech Treffen tych wszystkich krajów, a tym samym wykorzystanie doświadczenia zdobytego w ciągu ostatnich trzech lat w Peru okazało się fantastycznym sukcesem.

Każdy kraj ma oczywiście swoją własną specyfikę oraz wymagania techniczne i nasi lokalni eksperci adresują swoją wiedzę szczegółowo w ramach już sprawdzonego ogólnego programu. W Meksyku, na przykład, jesteśmy przekonani, że był to pierwszy przypadek w historii prezentowany w tym kraju, a jego wartość była wyraźnie widoczna.”

Nasz objazd będzie z pewnością kontynuowany w 2017 roku, a wraz z Merkur Gaming aktywnym w Argentynie, już teraz jesteśmy przekonani, że zostanie on rozszerzony na wszystkie cztery z kluczowych krajów w naszej aktywności w Ameryce Łacińskiej. W szczególności chciałbym podziękować wszystkim naszym pracownikom zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie Tech Treffen 2016, a także pogratulować delegatom.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *