Merkur Gaming zrobił piorunujące wrażenie na Juegos Miami

Merkur gaming

W czwartej edycji Juegos Miami Merkur Gaming Americas wzbudził sensację dzięki prezentacji Rapid Thunder, innowacyjnej gry z Jackpot Bonusem, który znacznie zwiększa wartość zarówno dla operatorów, jak i graczy.

Jako pierwszy duży producent, który zaangażował się w Juegos Miami w momencie jego powstania w 2016 r., Merkur Gaming kontynuował wspieranie tego wydarzenia we wszystkich dotychczasowych czterech edycjach. Prezentacja rewelacyjnego nowego produktu Merkur, Rapid Thunder, wysokiej jakości funkcji Jackpot Bonus w grze, wywołała niezwykle pozytywną i entuzjastyczną reakcję odwiedzających. Rzeczywiście, nie było przesadą stwierdzenie, że Juegos Miami był pod piorunującym wrażeniem tej nowej i ekscytującej innowacji.

Zgodnie z tradycją ostatnich lat Merkur Gaming otworzył ważny społecznie element Juegos Miami, sponsorując pierwszą noc w recepcji, gdzie jedzenie, napoje i muzyka zebrały ogromną liczbę gości.


Przemawiając na zakończenie trzydniowego wydarzenia, Charles Hiten, dyrektor generalny Merkur Gaming Americas, powiedział:

Juegos Miami był znaczącą inicjatywą w dziedzinie gier w Ameryce Łacińskiej, Ameryce Środkowej i na Karaibach. Poprzez stworzenie hybrydowego wydarzenia obejmującego sesje konferencyjne i edukacyjne, przełomowe sesje okrągłego stołu, targi i silny komponent społeczny Juegos Miami zgromadził gości z najwyższych szczebli z obu Ameryk, aby spotkać się i omówić ważne tematy ze wszystkich sektorów branży gier. Byliśmy bardzo zadowoleni z pozytywnej reakcji na nasz nowy produkt Rapid Thunder i byliśmy bardzo dumni z tego, że mogłem zaprezentować to, co jestem pewien, będzie to kluczowe dla rozwoju Merkur Gaming. Teraz uwijamy się szybko, aby zaprezentować Rapid Thunder najbardziej znaczącym sędziom ze wszystkich: graczom. Jesteśmy gotowi i co równie ważne: Rapid Thunder jest gotowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *