Merkur na ICE Africa przekroczył swoje oczekiwania

Johannesburg. Na zakończenie niedawnej ICE Africa Merkur Gaming zadeklarował, że impreza odniosła definitywny sukces zarówno w sektorze gier kasynowych, jak i LPM (AWP), i przekroczyła swoje oczekiwania już przed rozpoczęciem.

Hazard w Afryce (prawie w całej Afryce) jest dużym biznesem i ma być jeszcze większym w przyszłości. Dlatego to był powód powstania ICE Africa po raz pierwszy, szanowana na całym świecie marka ICE została wykorzystana po raz pierwszy poza Wielką Brytanią. Organizatorzy ICE, Clarion Gaming, widząc szansę na własną ekspansję, zaangażowali się w pomoc w dalszym rozwoju gier na całym kontynencie afrykańskim, od Egiptu na północy po Południową Afrykę na południu i od samego początku podkreślali, że ICE Africa ma być wydarzenie dla całej Afryki, niezależnie od narodowości.

Tak więc ICE Africa, która odbyła się w Centrum Kongresowym Sandton w dniach 24-25 października, otworzyła swoje podwoje dla uczestników z 25 krajów afrykańskich, będących częścią wstępnie zarejestrowanych ponad 90 krajów przyciągniętych możliwością otwarcia nowych możliwości.

Merkur Gaming była pierwszą firmą, która zobowiązała się do wystawienia się na ICE Africa Jej stoisko było jedne z największych, prezentując produkty i rozwiązania dla gier zarówno w kasynie, jak i LPM (afrykański odpowiednik dla AWP lub gier ulicznych).

Dyrektor ds. Sprzedaży, Markus Wessler, z przyjemnością ogłosił bardzo udany występ, stwierdzając:

„Nasze oczekiwania przed otwarciem ICE Africa były stosunkowo skromne. W tym przypadku jednak nastąpiło miłe zaskoczenie i obecnie oczekujemy działań na rynku na dłuższą metę. Pokazaliśmy zarówno nasze produkty z kasyna, jak i LPM, a także skorzystaliśmy z wiedzy naszego lokalnego sojusznika, MP Gaming. Odwiedzający przybyli nie tylko z Południowej Afryki, ale także z wielu różnych afrykańskich krajów, w tym z Demokratycznej Republiki Konga, Kenii i Ugandy. Na wystawie mogliśmy również zawrzeć znaczącą umowę o testowanie maszyn w kasynie z jednym z największych operatorów w Południowej Afryce, co było naprawdę bardzo miłe „.

Pan Wessler stwierdził również, że liczba odwiedzających targi była znacznie wyższa niż oczekiwano, a zainteresowanie produktami Merkur Gaming z obu sektorów gier było na niezmiennie wysokim poziomie. Złożył również gratulacje dla Clarion Gaming po pierwszej zagranicznej imprezie pod marką ICE.

„Myślę, że wszyscy, wystawcy i odwiedzający powinni pogratulować organizatorom ICE Africa bardzo dobrze wykonanej pracy. Biorąc pod uwagę ten sukces, mogę przewidzieć, że spektakl ten stanie się częścią rocznego kalendarza, a także wiele okazji otworzy się na rozwój rozrywki w grach na całym kontynencie afrykańskim. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *