Mężczyzna uzbrojony w młotek zniszczył automaty do gier

automat do gier

Policjanci w pościgu zatrzymali mieszkańca Lwówka Śląskiego który oprócz zniszczenia automatu do gier dodatkowo okradł z pieniędzy osoby przebywające w lokalu.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia 2018 roku. Operator telefonu alarmowego 112 około godziny 2 w nocy otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie który niszczy automaty do gier w lokalu na jednej z ulic Lwówka Śląskiego. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji skierował w rejon zdarzenia patrol policji.

W trakcie przyjazdu policjanci zauważyli mężczyznę który na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 45 latek został zatrzymany i obezwładniony. Jak się okazało chwilę wcześniej wszedł on do lokalu gdzie stały automaty do gier i uderzając kilkukrotnie młotkiem rozbił jedną z maszyn. Dodatkowo ukradł pieniądze z ubrań przebywających tam osób w sumie ponad 900 zł.

Sprawca, mieszkaniec Lwówka Śląskiego, został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora i sądu. Policjanci dodatkowo ustalają czy działał sam czy zaplanował to z innymi osobami.

Jednocześnie policjanci z uwagi na ujawnienie działających automatów do gier powiadomili Krajową Administrację Skarbową, której funkcjonariusze zabezpieczyli automaty oraz prowadzić będą odrębne postępowanie przeciwko ich właścicielowi.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim

2 komentarze(y) w “Mężczyzna uzbrojony w młotek zniszczył automaty do gier

  1. Jeśli Policja w takich sytuacjach będzie kablować do KAS, to zamiast zgłaszać napady w lokalach będzie dochodziło do samosądów: po co dzwonić na 997 i od razu brać sobie na garba problemy, skoro pijanego zgreda wystarczy oklepać, przekopać i potem może jeszcze wrzucić do rzeki płynącej obok? On sam wówczas nic nie przypucuje, bo przecież wie doskonale, za co zebrał, a i w lokalu nikt nic nie widział i nie pamięta…
    Tym sposobem Policja sama kreuje patologie, zamiast je zwalczać… Brawo oni… :-/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *