Międzynarodowy program zarządzania kasynem, dlaczego ICMP?

Poszukujemy przyszłych menedżerów kasyna, którzy będą częścią naszego ducha rozrywki i przyczynią się do sukcesu NOVOMATIC w różnych lokalizacjach w Europie.

ICMP – niestandardowy program szkoleniowy dla naszych menedżerów kasyna w przyszłości

Od maja 2019 r. oferujemy ekskluzywny kurs szkoleniowy w postaci naszego międzynarodowego programu do zarządzania kasynami, jedynego tego rodzaju w Europie:

  • Zostań ekspertem w branży gier w ciągu zaledwie dwunastu miesięcy.
  • Zapoznasz się z perspektywami producenta innowacyjnego sprzętu do gier high-tech, a także operatorem około 2100 obiektów do gier na całym świecie.
  • Zintegrujesz procesy i standardy w naszych kasynach, oddziałach oraz w holdingu Grupy w Gumpoldskirchen i codziennie będziesz inspirować naszych gości naszą ofertą rozrywki.
  • Rozwój osobowości, coaching, ekscytujące wykłady i różne warsztaty dopełniają różnorodność programu.
  • Będziesz mieć mentora, który wesprze cię swoim wieloletnim doświadczeniem w branży gier na czas trwania programu.

Czy jesteś gotowy na następny etap kariery?

Czy jesteś zainteresowany programem szkoleniowym, który uczyni Cię ekspertem w branży? Chciałbyś pracować w całej Europie, zainspirować naszych gości i stać się częścią dużego zespołu i wyjątkowego ducha rozrywki w naszych grach? Następnie zgłoś się teraz. Po ukończeniu programu może Ci się przydać udana kariera menedżerska w jednym z naszych kasyn lub jako kierownik obszaru dla międzynarodowych fabryk gier.

Ekskluzywny program został opracowany w ścisłej współpracy z ekspertami z grupy NOVOMATIC, a także z naszych kasyn i menedżerów regionalnych z wielu oddziałów w całej Europie w celu optymalnego szkolenia młodych talentów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym szkoleniem, dowiedz się więcej TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *