Na Słowacji zaaresztowano nielegalne automaty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Słowaccy urzędnicy podatkowi dokonali nalotu na ponad 100 automatów do gier w dniach 28-29 czerwca i przejęli 75 automatów hazardowych i pięć automatów do quizów.

Rząd słowacki niedawno uchwalił nowe prawo dotyczące hazardu i ponieważ weszło ono w życie w tym roku, urzędnicy podatkowi byli gotowi przeprowadzić 100 nalotów i zamknąć nielegalne zakłady. Władze przejęły 75 automatów do gier, pięć automatów do quizów i księgi rachunkowe czterech firm, które są uważane za obsługujące maszyny do quizów do gier hazardowych

„W niektórych placówkach automat hazardowy był wyłączony podczas dochodzenia, podczas gdy w innych brakowało połączeń internetowych i zasilaczy”

– powiedział szef lokalnej wydziału kryminalnego Administracji Finansowej Ľudovít Makó do lokalnego punktu informacyjnego „Słowacki widz”.

Informacja, że ​​maszyny do quizu były wykorzystywane do uprawiania hazardu przez wielu operatorów, otrzymanych w Administracji Finansowej, spowodowała wielkie zamieszanie. Mówiono, że gracze w wieku poniżej 18 lat mieli dostęp do tych quizów w maszynach hazardowych.

Nielegalne urządzenia został przekazane do Instytutu Testów Technicznych w celu ustalenia, czy maszyny do quizu zostały użyte do uprawiania hazardu, czy nie. Ponadto, urzędnicy podatkowi będą sprawdzać dokumenty finansowe operatorów, aby ustalić, czy płacili właściwe podatki.


Otagowano jako

1 Komentarz

  1. Michał Odpowiedz

    Ktoś wie i powie jak to sie ma prawnie w czechach i slowacji tznczy jest jakiś areszt czy grzywna ? Któraś firma z Pl wstawia tam automaty jak sie ma wynajety lokal?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *