Nagrody Bukmacherskie – Lista nominowanych do nagród Legalnych Bukmacherów 2019

Już po raz drugi serwis legalnibukmacherzy.pl uhonuruje najlepszych bukmacherów w Polsce, którzy działają na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. W ubiegłym roku przyznano nagrody w sześciu kategoriach. Tym razem będzie ich aż 11. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 26 lutego w hotelu InterContinental w Warszawie.

W tym roku Legalni Bukmacherzy przyznają pięć, dodatkowych nagród. Nowe kategorie, które pojawiły się na liście, to: Nagroda Użytkowników, Bukmacherski Debiut Roku, Innowacja Roku, Najlepszy Customer Service, Najlepsza Kampania Społeczna. Ponadto, bukmacherom wręczone zostaną też statuetki w kategoriach dobrze znanych z ubiegłego roku: Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsze Zakłady Live, Najlepszy Affiliate Manager, Najlepsze Kursy i Najlepszy Marketing.

W kategorii Najlepszy Bukmacher nominowani są forBET, Fortuna i STS. To nagroda, która przyznawana jest za całokształt działań. Istotną rolę odgrywają tutaj pozycja bukmachera na rynku, oferta, którą posiada, ale też podejście do gracza i jego pomysłowość i zaangażowanie w zakresie rozwoju marki.

Nagrodę Najlepsza Aplikacja Mobilna otrzyma ktoś z trio: STS, Fortuna, forBET. W tej kategorii liczy się przede wszystkim intuicyjność, płynność działania i ogólne wrażenie podczas korzystania z oferty bukmacherskiej w wersji mobilnej.

Po raz drugi Legalni Bukmacherzy przydzielą też nagrodę za Najlepsze Zakłady Live. W tej kategorii nominowani są: Fortuna, STS i Betclic. Wymienieni bukmacherzy mają bardzo rozbudowaną ofertę na zakłady na żywo. Ważna w tym temacie jest również dostępność do streamingu i jego płynność oraz prezentacja wizualna zdarzeń.

Wzorem ubiegłego roku nagroda powędruje też do kogoś w kategorii: Najlepszy Affiliate Manager. Na liście nominowanych znalazło się pięć osób: Igor Kośliński – Fortuna, Adam Kazberuk – LVBET, Radosław Barański – STS, Adrian Mielczarek – Milenium i Wiktor Wojtkowski – eWinner. Pod uwagę brane są tutaj nie tylko łatwość i szybkość komunikacji, ale również proponowane strategie marketingowe czy trwałość relacji.

Po raz pierwszy z kolei jeden z bukmacherów uhonorowany zostanie w kategorii Innowacja Roku. W trójce nominowanych znalazły się: eWinner, STS i forBET. Każdy z tych bukmacherów wykazał się pomysłowością w działaniach, ale też i odwagą.

Nagrody nie może też zabraknąć za Najlepszy Marketing. I w tej kategorii znowu na czele stawki są Fortuna, STS i forBET. W tym zakresie oceniane są działania reklamowe, sponsoring czy też zaangażowanie znanych sportowców w rozwój swojej marki.

Zupełnie nową kategorią jest nagroda za Bukmacherski Debiut Roku. Trafi ona w ręce przedstawiciela jednego z pięciu nominowanych: Betclic, BETFAN, eWinner, Traf, Noblebet. Każdy z tych bukmacherów swoją działalność rozpoczął w roku ubiegłym. W tym zakresie oceniana jest nie tylko oferta bukmachera, wygląd i intuicyjność strony, ale też to, czy zaproponował coś nowatorskiego w porównaniu z bukmacherami, którzy dłużej funkcjonują na polskim rynku.

Bardzo ważną i jednocześnie nową kategorią na liście jest Nagroda Użytkowników. Dlaczego tak ważną? Bo to sami użytkownicy, w prowadzonym przez blisko miesiąc głosowaniu, zdecydują o tym, z kim najlepiej podąża się im bukmacherskimi szlakami.

Bardzo istotnym punktem, dla którego użytkownicy chętniej obstawiają zakłady u danego bukmachera, są też wysokie kursy, marże, promocje bukmacherskie, gry bez podatków czy też oferty z podwyższonymi kursami. Nagrodę za Najlepsze Kursy odbierze ktoś z trójki: Fortuna, forBET, TOTALbet.

Pozostały nam jeszcze dwie, nowe kategorie. Pierwsza z nich – Najlepszy Customer Service – przypadnie w udziale komuś z wymienionych: LVBET, STS i Milenium. Już spieszymy z wyjaśnieniami. Ta nagroda przyznawana jest za kontakt bukmachera z klientem. Ważne czynniki, jakie brane są tutaj pod uwagę, to przede wszystkim merytoryaka odpowiedzi, metoda kontaktu, czas oczekiwania na odpowiedź, kultura pracowników, ale też i czas ich pracy.

Legalni Bukmacherzy, na uroczystej gali, przekażą też gratulacje i statuetkę za Najlepszą Kampanię Społeczną. Doceniony za dobre praktyki społeczne, zaangażowanie w rozwój sportu i wspieranie różnych fundacji, zostanie ktoś z trio: Fortuna, forBET, STS.

Lista kategorii i nominowanych do nagród Legalnych Bukmacherów 2019:
Najlepszy Bukmacher: forBET, Fortuna, STS
Najlepsza Aplikacja Mobilna: forBET, Foertuna, STS,
Najlepsze Zakłady Live: Betclic, Fortuna, STS,
Najlepszy Affiliate Manager: Wiktor Wojtkowski – eWinner, Igor Kośliński – Fortuna, Adam Kazberuk – LVBET, Adrian Mielczarek – Milenium, Radosław Barański – STS,
Innowacja Roku: eWinner, forBET, STS
Najlepszy Marketing: forBET, Fortuna, STS,
Bukmacherski Debiut Roku: Betclic, BETFAN, eWinner, Noblebet, Traf
Nagroda Użytkowników: na podstawie wyników głosowania
Najlepsze Kursy: forBET, Fortuna, TOTALbet
Najlepszy Customer Service: LVBET, Milenium, STS
Najlepsza Kampania Społeczna: forBET, Fortuna, STS

O wybraniu laureatów z poszczególnych kategorii wyłaniających ostatecznych zwycięzców, portal E-PLAY poinformuje swoich czytelników zaraz po uroczystej gali , która odbędzie się już niebawem bo 26 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *