Nagrody Bukmacherskie zostały przyznane

Pierwsza edycja polskich nagród bukmacherskich dobiegła końca. Finał plebiscytu został zorganizowany w hotelu Sixty Six znajdującym się na ulicy Nowy Świat w Warszawie.

Organizatorzy – serwis www.legalnibukmacherzy.pl – przyznaje, że akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem użytkowników, o czym świadczyła między innymi liczba odwiedzin na specjalnie uruchomionej na tę okazję podstronie z informacjami o metodologii, nominacjach, a na końcu o ostatecznych wynikach.

Statuetki – zaprojektowane i wykonane przez rzeźbiarza i wykładowcę Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Daniela Sobańskiego – przyznano w sześciu kategoriach:

● Najlepszy bukmacher: FORTUNA
● Najlepsza aplikacja mobilna: FORTUNA
● Najlepszy bukmacher live: STS
● Najlepsze kursy bukmacherskie: forBET
● Najlepszy Affiliate Manager: Radosław Budnik (TOTOLOTEK)
● Najlepszy marketing: STS

 

„Dla nas czas wyłaniania nominowanych i zwycięzców był niezwykle intensywnym okresem. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wyniki były jak najbardziej obiektywne, dlatego uwzględniliśmy głosy użytkowników naszych serwisów, a także opinie osób z branży. Oprócz tego 10 osób z naszej firmy testowało na bieżąco produkty wszystkich legalnych bukmacherów i spisywało swoje uwagi. Zwycięzców wyłoniliśmy po długiej dyskusji wewnątrz naszego zespołu”
– mówi Adam Bieliński z serwisu legalnibukmacherzy.pl

W wydarzeniu wzięły udział najważniejsze osoby branży bukmacherskiej w Polsce. Zakłady bukmacherskie STS reprezentował Prezes Mateusz Juroszek oraz Radosław Barański , w imieniu drugiego największego bukmachera w Polsce FORTUNY występował Prezes Konrad Komarczuk, członek zarządu Leszek Haba oraz Igor Kośliński, natomiast trzecia nagrodzona firma – forBET przybyła do hotelu na czele z dyrektorami Pawłem Majewskim oraz Mariuszem Świętochowskim. Spotkanie z Radosławem Budnikiem z zakładów bukmacherskich Totolotek, który zwyciężył w kategorii „Najlepszy Affiliate Manager” odbędzie w mniej formalnej atmosferze dziś wieczorem.

Część oficjalna, którą było wręczenie statuetek oraz sesja zdjęciową, była wstępem do części mniej formalnej, gdzie przeprowadzane były dyskusje dotyczące rynku bukmacherskiego w Polsce oraz za granicą.

Uzasadnienie wyboru oraz zdjęcia z rozdania statuetek można znaleźć na stronie legalnibukmacherzy.pl. Organizatorzy zapowiadają, że już gromadzą materiały, które pozwolą na początku przyszłego roku na zorganizowanie drugiej edycji nagród bukmacherskich.

Organizatorzy tej pierwszej edycji Nagród Bukmacherskich złożyli specjalne podziękowanie dla Magazynu i portali marki E-PLAY  za objęcie całej akcji patronatem medialnym.

Kolejne edycje Nagród Bukmacherskich planowane są za rok, do tego czasu wiele się na rynku bukmacherskim powinno zmienić. Jedno pozostanie niezmienne, kryteria i bezstronność ocen, jakie stosowane są podczas analizy i wyboru w każdej z kategorii. Dla bukmacherów prowadzących swoją legalną działalność w Polsce, takie wyróżnienia powinny być relatywną oceną ich pracy i pozycji rynkowej. Choć tą, jak wiemy najlepiej, kształtuje wysokość obrotów i roczny GGR.

1 komentarz w “Nagrody Bukmacherskie zostały przyznane

  1. swietny ranking, wzajemnie sobie possali pałke, mimo że wszyscy są beznadziejni – kopiują kursy z bet365 + dorzucają własną marże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *