Najlepsze aplikacje dla iPhone – 5 naszych typów

Najlepsze darmowe aplikacje na iPhone’a mogą się przydać w erze kosztownych smartfonów. W App Store jest mnóstwo bezpłatnych opcji gotowych do wypełnienia iPhone’a grami, darmowy jednoręki bandyta hot spot, narzędziami produkcyjnymi i innymi najlepszymi aplikacjami.

Overcast
Overcast to najlepsza aplikacja do podcastów na iOS, oferująca świetne połączenie przejrzystego wyglądu oraz potężnych funkcji zarządzania dźwiękiem i podcastami. Fakt, że możesz pobrać aplikację za darmo, sprawia, że jest to łatwy wybór dla dowolnej listy najlepszych darmowych aplikacji na iPhone’a.
Overcast zręcznie obsługuje odtwarzanie i pobieranie odcinków, wysyła powiadomienia o nowych odcinkach i może odtwarzać offline lub przez streaming, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę miejsca; plus ma kilka fajnych funkcji audio. Voice Boost normalizuje poziomy dźwięku mowy, automatycznie podnosząc ciche głosy i obniżając głośne. Funkcja Smart Speed automatycznie eliminuje przerwy i ciszę w podcastu, przyspieszając odtwarzanie bez zniekształcania dźwięku.

LastPass
LastPass to wyróżniający się między platformowy menedżer haseł, który podniósł poprzeczkę w swojej konkurencji, udostępniając między platformowe synchronizowanie haseł w bezpłatnej warstwie.

Aplikacja mobilna łączy przechowalnię haseł i generator silnych haseł w jednym pakiecie i współpracuje z Safari oraz różnymi przeglądarkami i aplikacjami mobilnymi, automatycznie wypełniając formularze i dane logowania podczas surfowania po Internecie i uzyskiwania dostępu do stron.

W systemie iOS usługa umożliwia użycie hasła głównego lub identyfikatora TouchID w celu uzyskania dostępu do skarbca i zalogowania się. Użytkownicy mogą również generować nowe hasła, a także dodawać lub aktualizować swoją listę wypełnień formularzy, witryn i bezpiecznych notatek.

Google Photos
Apple i Google mogą być rywalami, ale to nie powstrzyma mobilnej aplikacji Google na liście najlepszych darmowych aplikacji na iPhone’a. Nawet jeśli Apple oferuje przechowywanie zdjęć w chmurze jako część swoich usług iCloud, Zdjęcia Google to także kolejna świetna opcja, którą warto rozważyć na swoim iPhonie, przede wszystkim ze względu na nieograniczone miejsce na zdjęcia.

Użytkownicy mogą przechowywać nieograniczoną liczbę wysokiej jakości zdjęć na swoim koncie Google, a także do 15 GB zdjęć o oryginalnej rozdzielczości w swoim miejscu na Dysku Google. Zdjęcia Google oferują również inteligentnego asystenta albumów i podstawowe narzędzia do edycji zdjęć.

Amazon
Od skromnych początków jako księgarni internetowej Amazon przekształcił się w żonglera zakupów internetowych, który jest w stanie zapewnić wszystko, od artykułów spożywczych po elektronikę, sprzęt AGD i oczywiście najnowsze i najlepiej sprzedające się książki.
Aplikacja mobilna Amazon jest wyposażona w funkcje ułatwiające zakupy, od wyszukiwania produktów i porównywania cen za pomocą zdjęcia, kodu QR lub kodu kreskowego. Aplikacja umożliwia także automatyczne przeliczanie walut, grę w sloty online, a wersja iPhone’a zawiera nawet inteligentnego asystenta Alexa Alexa, aby uchronić Cię przed dotknięciem ekranu iPhone’a podczas zakupów.

Uber Eats
Uber Eats to naturalne przedłużenie wysiłków firmy w zakresie wspólnego jeżdżenia – innymi słowy, talent Ubera do usług na żądanie, polegających na dostarczaniu żywności. Użytkownicy mogą łatwo wyszukać swoją ulubioną restaurację lub odkryć nowe miejsca z jedzeniem w pobliżu. Następnie, za pomocą zaledwie kilku dotknięć, możesz złożyć zamówienie na natychmiastową lub zaplanowaną dostawę i śledzić zamówienie w czasie rzeczywistym, tak jakbyś zarezerwował przejażdżkę Uber. Możesz nawet wyznaczyć, że chcesz bezkontaktowo dostarczać jedzenie.

Możesz zapłacić kartą kredytową lub kredytami na swoim koncie Uber, a z poziomu aplikacji Uber Eats możesz dać napiwek osobie przynoszącej ci jedzenie. Kolejną zaletą Uber Eats jest globalny zasięg Ubera, dający duże szanse na zamawianie jedzenia na żądanie w większych miastach na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *