Kto ma najszerszą ofertę bukmacherską

W celu przeanalizowania oferty poszczególnych firm bukmacherskich zdecydowaliśmy się na porównanie liczby rynków w najważniejszych piłkarskich ligach europejskich.

Analizę zrealizowano podczas trwania kolejek poszczególnych rozgrywek w celu rozpatrywania oferty meczowej bezpośrednio przed rozgrywaniem spotkań. W zestawieniu uwzględniono czołowe firmy zarejestrowane na rynku polskim oraz dwa zagraniczne podmioty, które zadeklarowały uczestnictwo w procedurze o uzyskanie zezwolenia na działanie w Polsce.

Premier League:

Wśród analizowanych bukmacherów zdecydowanie najszerszą ofertą pochwalić się może firma Unibet, która oferuje średnio 270 różnych zakładów na poszczególne mecze najwyższej ligi angielskiej. Drugi w tym rankingu jest Bwin z liczbą 193 zakładów, niewiele ustępuje mu LV BET posiadając w swojej ofercie średnio 191 zakładów na każde ze spotkań Premier League.Wśród bukmacherów działających na rynku polskim na tym polu dobrze radzi sobie również ForBET. W zestawieniu zdecydowanie najgorzej wypada E-Toto.

Bundesliga:

Triumfatorem w klasyfikacji liczby zakładów na poszczególne mecze niemieckiej Bundesligi jest LV BET (średnio aż 187 zakładów), który swoją pozycję zawdzięcza m.in. rozbudowanej ofercie na handicapy azjatyckie. Na dalszych pozycjach znajdują się Bwin i Unibet, które niewiele ustępują liderowi. W przypadku hitowych spotkań to jednak Unibet oferuje graczom najwięcej możliwości do gry. Podobnie jak w poprzednim przypadku najsłabiej wypada E-toto……

Więcej o tym zjawisku przeczytasz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *