Największe światowe targi hazardu ICE 2019 rozpoczete

ICE London 2019 E-PLAY.PL

Rozpoczęły się największe jak dotąd Targi rozrywki pod nazwą ICE 2019, które odbywają się w Londynie na ExCel.

Tym razem targi zgromadziły największa jak dotąd ilość 612 wystawców z 67 krajów, którzy na powierzchni targowej 47,500 m/2 zajęły 38 z 44 hal wystawienniczych. Ten swoisty rekord jest związany z rosnącą popularnością ICE wśród światowych operatorów i dystrybutorów przemysłu hazardowego, traktującego ICE jako najważniejsze miejsce do wymiany doświadczeń i pokazania nowych rozwiązań technologicznych.

Oprócz największej na świecie wystawy technologii gier, odwiedzający mają również możliwość uczestniczenia w konferencjach ICE VOX. Tegoroczna impreza składa się z pięciu oddzielnych ośrodków do nauki, w których uczestniczy ponad 120 wysokiej klasy myślicieli z najwyższej półki, zapewniających ponad 40 godzin nauki ukierunkowanej na biznes.
Panele te obejmują następujące tematy: Reklama i marketing; Sztuczna inteligencja; Cyberprzestępczość i bezpieczeństwo; Esports; Modernizacja loterii; Światowy briefing regulacyjny i międzynarodowa konferencja w kasynie.

ICE London będzie również zajmować się społeczną odpowiedzialnością w pierwszej kolejności. W tegorocznej Strefie Ochrony Konsumentów znajdują się najbardziej odpowiedzialne organizacje odpowiedzialne za gry w branży międzynarodowej, a firma Clarion Gaming – organizator tego show, oferuje usługi charytatywne i organizacje non-profit w sposób bezpłatny.
Na Ice mamy mocną reprezentację polskich producentów gier i urządzeń, swoje stoiska mają Promatic, BF, Wazdan, Gameservice, Flomar czy Lottofun/LotterySolution. Opis każdego ze stoisk przedstawimy w dalszych relacjach z targów.
Zapraszamy wszystkich branżystów do odwiedzenia tej wystawy, przed nami jeszcze dwa dni.

2 komentarze(y) w “Największe światowe targi hazardu ICE 2019 rozpoczete

    1. Jest producent który pokazuje tam swój produkt bez generatora losowego,odmieni on sytuacje w Polsce i za granica 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *