Napad na pracownicę salonu gier

Policja ujawniła wizerunki trzech sprawców, ich zdjęcia oraz film z napadu na pracownicę salonu gier. Policja czeka na sygnały od osób, które mogą znać sprawców. Równocześnie badana jest sprawa działania samego salonu.

„Przypominamy sprawę prowadzoną przez częstochowski wydział do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Dotyczy ona rozboju, do którego doszło 10 grudnia ubiegłego roku w centrum Częstochowy. Trzech mężczyzn zaatakowało i okradło pracownicę jednego z lokali. Poszukujemy sprawców oraz świadków zdarzenia. Publikujemy też nagranie z kamer monitoringu.”

– mówi Marta Ladowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu wynika, że 10 grudnia ubiegłego roku, około godz. 22.20 trzech mężczyzn weszło do jednego z lokali w centrum Częstochowy. Po kilkunastu minutach sprawcy zaatakowali obecną tam pracownicę, przewrócili ją na ziemię i ukradli z torebki pieniądze, po czym uciekli.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach mężczyzn, którzy są podejrzewani o rozbój, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Częstochowie tel. (34) 369 1423/ 1410/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112.

Wątek dotyczący widocznych na zdjęciach i nagraniu automatów do gier wyjaśnia Izba Skarbowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *