NetEnt beta uruchamia firmę afiliacyjną

NetEnt ogłosił uruchomienie beta swojej własnej firmy afiliacyjnej. Dzięki zupełnie nowej sekcji gier na stronie www.netent.com fani wideo-slotów będą mogli wypróbować wszystkie gry NetEnt, jednocześnie otrzymując wspaniałe oferty bonusowe od operatorów.

Celem jest stworzenie miejsca, w którym gracze będą mogli cieszyć się pełnym pakietem gier NetEnt za darmo, a operatorzy mogą oferować premie kierowane przez ruch dla graczy, którzy są zainteresowani pełnym doświadczeniem, grając za prawdziwe pieniądze. Oferty i bonusy od Leo Vegas, Casumo, Cashmio i ComeOn będą dostępne dla fanów NetEnt przez tę beta-grę.

Therese Hillman, dyrektor generalny NetEnt, skomentowała ten fakt –

„Jest to dla nas zarówno ważny jak i naturalny krok, pozycjonujący nas w atrakcyjnej części łańcucha wartości, ponieważ nadal oferujemy najlepszą rozrywkę. Ta nowa strategiczna inicjatywa jest świetnym sposobem na wzmocnienie naszych relacji zarówno z operatorami, jak i graczami. „
Therese Hillman – CEO NetEnt

Praca z podmiotami stowarzyszonymi jest sprawdzoną metodą, dzięki której operatorzy mogą docierać do nowych klientów w opłacalny sposób. Metoda szybko rośnie i odnosi sukcesy w branżach takich jak podróże i handel elektroniczny.

„Wiemy, że tworzymy ciekawe gry slotowe, a nasza marka ma silną pozycję na rynku z jej wieloma fanami i dedykowanymi graczami. Dzięki naszej stronie partnerskiej będziemy mogli dostarczać operatorom ruch i zapewniać fanom Netent wspaniałą zawartość i oferty przedstawiane podczas grania w nasze gry. „
– dodała Therese Hillman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *