NetEnt przedstawia slot Archangels: Salvation™

Kolejny oryginalny slot NetEnt został ogłoszony przez NetEnt, przenosząc graczom slot Archanioły: Salvation ™ do NetEnt Casinos już od 24 kwietnia 2018 roku. Czy ta nowa gra NetEnt przyniesie zbawienie? To może się zdarzyć, na razie to wielka niewiadoma! Wiemy tylko, że ta gra przyniesie niesamowite 100 linii na zakłady i dwa osobne obszary hot spotów!

Od niedawna gracze, wraz z premierą automatu Asgardian Stones ™, mają szansę wyruszyć do Asgardu, jednego z dziewięciu królestw w mitologii nordyckiej i zamieszkujące tam Æsirskie plemię bogów, w tym Odin, Frigg, Thor , Baldr i Týr.

Znowu, fantastyczna gra slotowa zostanie wydana w najbliższym czasie, ale tym razem nie chodzi o świat fantasy czy bogów, ale o archaniołów. Ci archaniołowie, czyli istoty bardzo podobne do aniołów, znajdują swoją postać w wielu religijnych przekazach.

Aby lepiej zrozumieć słowo archanioł, przyjrzymy się słowu ἀρχάγγελος (arch + angel), które dosłownie oznacza naczelny anioł lub anioł najwyższego pochodzenia. Archanioł jest więc w zasadzie aniołem najwyższej rangi.

Nawet jeśli nie jesteście tak naprawdę aniołami, to możecie nimi zostać bardziej niż mogłoby się wydawać. Ludzie mogą nazywać cię „takim aniołem” tylko dlatego, że zrobiłeś coś miłego lub zrobiłeś coś grzecznego i zamiast diabelskiej buźki, dodajesz anioła buźkę, gdy opowiadasz o tym w wiadomościach na Facebooku.

Niezależnie od systemu religii lub przekonań, historie aniołów są częścią naszego dziedzictwa, a ostatnie badania dowiodły, że wielu dorosłych wierzy w anioły, bardziej niż mogliśmy sobie to wyobrazić.

Anioły, szczególnie archanioły, uważane są za bardzo potężne istoty duchowe i przez stulecia przyciągały naszą uwagę. Podczas gdy dokładna liczba aniołów jest nieznana, szukając w tradycji i wierzeniach postaci archaniołów, zobaczysz, że 7 to dość popularny numer. Wiele wyznań i tradycji odnosi się do siedmiu archaniołów, ale wygląd tych 7 archaniołów może się różnić w zależności od wyznawanej wiary.

W zupełnie nowym slocie Archaniołowie: Salvation ™, wprowadzanym na rynek pod koniec kwietnia, tylko jeden archanioł pojawi się w centrum uwagi. Pojawiając się całkowicie w 3D, ma on skomplikowane zadanie, aby przynieść zbawienie, podczas gdy natknął się na podłość diabła, którą można znaleźć po prawej stronie gniazda Archaniołów: Zbawienie.


Zapraszamy do sprawdzenia czy ten archanioł wygra z diabelską postacią i tym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *