NetEnt szuka pracowników do biura w Krakowie

Specjalistki i specjaliści IT jeszcze w tym roku mają szansę dołączyć do międzynarodowego zespołu NetEnt w Krakowie.

W procesie rekrutacji firma docenia nie tylko kwalifikacje i umiejętności kandydatów. Równie ważne jest dla niej, żeby pracownik oddawał ducha zespołu i podzielał podstawowe wartości firmy.

Firma NetEnt, która otworzyła w lutym swoje biuro w Krakowie, do końca roku planuje zatrudnić 45 specjalistów branży IT. NetEnt dostarcza rozwiązania dla gier online, które są doceniane na całym świecie. Ma już swoje biura w w Sztokholmie, na Malcie, w Kijowie, w Göteborgu, w New Jersey, na Gibraltarze oraz właśnie w Krakowie.

Ze względu na dużą liczbę poszukiwanych specjalistów IT proces rekrutacji w tym sektorze jest znacznie utrudniony. Poszczególne firmy chcą dziś zatrudnić nawet po kilkaset osób. W NetEnt wiemy, że dla naszych pracowników bardzo duże znaczenie ma m.in. twórcze środowisko pracy oraz stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które im oferujemy na co dzień. Jednak największym naszym atutem, jakim przyciągamy potencjalnych kandydatów, jest zakres pracy: współtworzenie (nawet co miesiąc) nowej gry online i możliwość podejmowania samodzielnych inicjatyw, które mogą wpłynąć na efektywność działania firmy – podkreśla Małgorzata Cumber, HR menedżer w krakowskim biurze NetEnt.

Więcej czytaj na: e-play.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *