Nielegalne automaty w rękach stróżów prawa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Kielcach wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego zabezpieczyli we wtorek 3 automaty do gier hazardowych.

Kieleccy policjanci zwalczający na co dzień przestępczość gospodarczą przypuszczali, że na terenie kieleckiego osiedla KSM działa punkt z nielegalnymi automatami do gier hazardowych. Stróże prawa wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Kielcach pojechali wczoraj pod ustalony adres, aby sprawdzić podejrzenia.

Nie mylili się. W lokalu funkcjonariusze ujawnili 3 automaty do gier hazardowych, które najprawdopodobniej były wykorzystywane nielegalnie.

Zabezpieczone automaty zostały przekazane funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Kielcach, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zgodnie z Kodeksem Karnym Skarbowym za prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto właścicielowi grozi grzywna do 300 000 złotych tytułem nieuiszczenia opłaty za prowadzenie gier hazardowych.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Kielcach


Otagowano jako

21 Komentarzy

 1. xyz Odpowiedz

  invest masz rację odnośnie ty pytań niech ludzie zainteresowani odpowiedzą dlaczego nie złożyli dokumentów do MF ,żeby byli w 100 % wiarygodni

 2. Emil Odpowiedz

  pykałem na tym. gra jak zwykły.
  ludzie chętnie pykają bo nie ma żadnych dziwnych rzeczy.
  pytań i takich tam.
  a i daje nieźle przy okazji mimo ze matematyka

  1. SlotMan Odpowiedz

   W takim razie jeśli jak to powiedzieliście pyka się jak na zwykłym, nie ma żadnych dziwnych rzeczy, pytań i takich tam, a przy okazji nieżle daje to jakim k**** sposobem KAS ma wam tege nie zabierac??I na czym ma polegać te wasze dostosowanie do potrezeb rynkowych.potrze3by rynkowe to kręcące się bębny owoce siódemik i dobra matematyka a to podowjue że bedzie zabierane.

   1. Mm Odpowiedz

    Dobrzemowisz ale niestety te wpisy o futurze sa od podstawionych osob które mają przyciagnac jeleni… pisza ze kluczem w ich legalnosci jest latwa matematyka w której wszystko możesz obliczyc to jeśli tak jest to jak to ma wygrywac??!!! Przecież nie same jelopy na tym graja a po drugie jakim problemem będzie napisanie programu który będzie nam mówił kiedy beda wygrane?

  2. Invest Odpowiedz

   Skoro to rozwiązanie o nazwie Futura jest takie legalne i posiada tyle opinii to dlaczego firma która za tym stoi nie złoży oficjalnego zapytania do Ministra Finansów o wydanie rozstrzygnięcia czy jest tam element losowości czy nie? Przecież to takie proste jest i załatwiało by sprawę raz na zawsze!

    1. Invest Odpowiedz

     Z góry zakladasz że nie dostanie, mając pozytywne opinie biegłych nic firmie nie przeszkadza słożyć zawsze to inaczej wygląda nawet przed Sądami. Działanie w dobrej wierze i wykazanie zaangażowania w legalny biznes jest niczym inny jak dowodem że to nie jest lipa. A na jakiej podstawie Minister odrzuci ? Jak to uzasadni ? Jeśli jest trak jak piszecie to musi wydać pozytywną opinię . Ale żeby tak było to trzeba wystąpić a nie zaczynasć od DUP……. strony. Oj Panowie biznesmeni ze Słowacji ,coś chyba nie tak !
     A ci napaleni co znowu myślą że złapali Pana Boga za nogi o budzą się na sali Sądowej . A tam padnie proste pytanie, dlaczego firma nie wystąpiła . No właśnie dlaczego !?

     1. SlotMan

      POzytywną opinie to dostaniecie co najwyzej na automat do kawy.W takim kraju zyjemy i tak bedzie, juz co do ISTARSÓW byliście tacy pewni i sie podniecaliście a wyszło troche inaczej.

 3. Moro Odpowiedz

  kicha z tymi goldenami i z visionami od hotfuna
  niestety oba mają element losowy
  na tą chwilę wyglada na to że tylko futura sie broni
  jest faktycznie niehazardowa.
  istars też nie ma elementu losowego – jest niehazardowy –
  ale ma inny problem – nikt nie chce na tym grać…

  1. SlotMan Odpowiedz

   NIe chciałbym zło-wróżyć ale doświadcxzenie coś mi podpowiada że FUTURA okaże sie jeszcze więszą porażą niż ISTARS.Po za tym zastanówmy sie głębiej nad problemem jaki stoi przed każdym nowym automatem w tym Kraju. To nie Czechy że postawisz 2 tyś sztuk i cały kraj w to gra,w przypadku kiedy w danej mieścinie bedzie otwarty choć jeden punkt z prawdziwymiu automatami to te wasze wszystkie patenciki idą sie mówiąc brzydko p******. Natomias nie wiem czy ludzi odpowiedziałnych za FUTURA stac na tak ryzykowny krok by rozsawiac sie wszedzie w celu promowania tego dziwoląga i przekonania go do ludzi jak to kiedyś zrobił S.J. z Apollo, G. Vegas z BH lub hot spoty.

   1. APAP Odpowiedz

    Jeżeli tylko mqją patent który się obroni i gra tak jak zwykłe automaty. Powtażam! Jeżeli! To ludzie będa w to grali. Nając wybór pójścia do koncesjonowanego lokalu gdzie spiszą Cię z dowodu to……tyle w temacie.

    1. SlotMan Odpowiedz

     Ich wybór będzie polegał nie na kasynie a na zwykłym punkcie z normalnymi automatami.Wracając do tematu niby waszych patentów to jeśli wykluczycie z urządzenia element losowości(to jest właśnie ten wasz patent) to automatycznie w oczach gracza traci on całkowicie na wartościowy bo pozbawiacie go tego po co chce grać.

    2. i Odpowiedz

     Widzę ze tu juz solówki wali do głowy bo nie którzy już piszą ze się broni a może jeszcze wyroki sądów juz są ze nie hazardowe ludzie uspokojcie sie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *