Nielegalny hazard na oku mundurowych

jednoręcy bandyci

W dniach od 10 do 18 września 2018 r. funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego i Policji przeprowadzili kilka udanych akcji, których skutkiem było zajęcie 21 urządzeń do gier hazardowych i środków pieniężnych na kwotę 12 500 zł.

Działania kontrolne prowadzono w 5 punktach na terenie powiatu starachowickiego, skarżyskiego, koneckiego, jędrzejowskiego i ostrowieckiego.

W sprawdzanych salonach gier organizatorzy nielegalnego hazardu utrudnili dostęp do kasetek z pieniędzmi umieszczonych wewnątrz maszyn, zakładając zamki i kłódki, do otwarcia których konieczna była pomoc ślusarza. W momencie rozpoczęcia kontroli wyłączali prąd, a obsługa (jak zawsze) tłumaczyła się, że nie wypłacała żadnych pieniędzy i nie wie, że gry na tych urządzeniach są nielegalne.

Kontrolujący wchodząc do lokalu zastają często przy urządzeniach klientów pochłoniętych grą.

W Ostrowcu Świętokrzyskim, po uprzednim sprawdzeniu gracza (klienta lokalu) w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności. Z kolei w Starachowicach gracz posiadał przy sobie porcję amfetaminy.

Organizatorzy nielegalnego procederu najczęściej oferują grę na „jednorękich bandytach”, ale coraz częściej hazard przenosi się do internetu.

W Sędziszowie zabezpieczono 6 urządzeń typu tablet, które ukryto przed kontrolującymi w lodówce na zapleczu lokalu.

W toku dalszych czynności kontrolnych, funkcjonariusze celno-skarbowi przeprowadzili eksperymenty procesowe i udowodnili, że zajęte urządzenia są automatami do gier hazardowych.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Kielcach

 1. nadal onanizujecie sie tutaj wzyscy „wielcy” ludzie z branży
  nie zauważyliście , że branzy, tej jaką znacie już nie ma i nie będzie?

  do kvl

  czy ten promowany przez ciebie automat logiczny ma opinię jendostki akredytowanej ministra? masz punkty z tymi logicznymi automatami?
  jak odpowiedź to 2 razy nie to daj już spokój z tą tania reklamą, heh

 2. Nie porównujmy bo matematyka matematyce nie równa. Najnowszy automat LOGICZNY rozpi…ala wszystkich proponuję producentom reklamę na e.p. to troszkę utrą nosa Fjuturja….

 3. Przeczytaj wyrok SN sygn.akt V KK 420/11 to z tą matematyką może być różnie, wczytując się w wyrok wiadomym jest dlaczego Fut.., czy G.H były zabierane i będą.

 4. Matematyczne jednak górą, Bielsko dobrze wymyśliło… Wyszło jak wyszło, ale to daje możliwość działania innym!!! Congratulatons!!!

 5. zabierac to gowno, tablety, srety, walizki, wszystko udawane. wymyslcie program, ktory nie bedzie spelnial wymogow ustawy te smieciowiska tabletowe, komputerowe powinni zamiesc

 6. Zachciałoo się głosować na PiS to teraz macie. Super wspominam demokrację i to że na przestępstwie to musieli Cię złapać a teraz znajdą tableta i ci przybija jako maszynę hazardowa. Polsko dokąd zamierzasz…

 7. Tablet urządzeniem do gier hazardowych… Hm… Teza bardzo odważna, niemal brawurowa… A te tablety w lodówce były włączone, czy sami sobie je odpalili?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *