[📸] Nielegalny hazard w warzywniaku

jednoręcy bandyci

Dzielnicowi z jaworznickiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 6 maszyn.

Dzielnicowy z rejonu osiedla Podwale uzyskał informację, że w lokalu na terenie jego dzielnicy mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z częstochowskimi funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej oraz trzema dzielnicowymi jaworznickiej komendy wkroczyli do salonu z nielegalnymi automatami. Wejście nie było łatwe, gdyż cały obiekt był monitorowany przez kamery zewnętrzne, a na dachu rozłożony był drut kolczasty. Dodatkowo osoba pilnująca interesu wpuszczała do środka tylko graczy zweryfikowanych według pewnego algorytmu.

W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 6 maszyn, na których były urządzane nielegalne gry. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Jaworznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *