Nielegalny salon gier pod szyldem sklepu z AGD

jednoręcy bandyci

Funkcjonariusze ujawnili nielegalny lokal, gdzie prowadzono działalność hazardową, a w trakcie działań przy jednym z klientów lokalu ujawnili narkotyki.

O godzinie 6 rano udało się policjantom z Lwówka i Gryfowa wejść do jednego z lokali na terenie Gryfowa Śląskiego. Jak się okazało w lokalu pod szyldem sklepu AGD funkcjonował nielegalny salon gier.

W momencie wejścia policjantów automaty był uruchomione a w środku znajdowała się dwójka korzystających z owych maszyn; 48 letni mężczyzna i 38 letnia kobieta. To dało podstawę prawną do wezwania na miejsce funkcjonariuszy służby celno – skarbowej którzy dokonali dokładnych oględzin automatów oraz ich zabezpieczenia, w stosunku do właściciela automatów i właściciela lokalu prowadzone będzie postępowanie.

Funkcjonariuszom udało się ustalić także opiekuna lokalu którym okazał się 45 letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego. Dodatkowo dokonano kontroli osób którzy przebywali w lokalu i przy mężczyźnie policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością narkotyku metamfetaminy.

Mężczyzna z uwagi na popełnione przestępstwo został zatrzymany.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *