Niemcy ograniczą stawki na automatach do 1 €

hazard

Ponieważ zmieniają się przepisy dotyczące gier, Niemcy mogą ustalić górny limit stawek w automatach slotowych w wysokości 1 EUR, co może mieć duży wpływ na popularną branżę.

Ponieważ ustawodawcy nadal dyskutują o tym, jak poprawić regulacje dotyczące gier hazardowych, niektóre szczegóły zostały ujawnione. Najwyraźniej nowa ustawa o grach w Niemczech ustanawia limit stawek na automatach w wysokości 1 EUR.

Nie tylko gracze będą ograniczani, ale także maszyny muszą wyeliminować funkcję automatycznej gry, a spiny muszą trwać co najmniej 5 sekund. Co więcej, nie mogą oferować żadnych jackpotów.

Deutsche Automatenwirtschaft (DAW), która jest stowarzyszeniem zrzeszającym producentów i dostawców automatów do gier, opublikowała raport, w którym podkreśla serię zmian, które należy uwzględnić przed zmianą regulacji rynku.

DAW twierdzi, że w celu dalszego wzmocnienia ochrony graczy potrzebna jest spójna regulacja oparta wyłącznie na kryteriach jakości.

Stowarzyszenie wezwało do wprowadzenia znormalizowanego na szczeblu krajowym systemu biometrycznego dostępu, aby zapewnić samowykluczenie. Niezbędna jest również niezależna certyfikacja lokali hazardowych, a także dalsze kwalifikacje w zakresie dostępu do zawodu przedsiębiorcy branży hazardowej.

Jednak zamiast tego planowane jest wprowadzenie w Niemczech limitu stawek…

Źródło: igamingbusiness.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *