Niemieckie państwo zaproponowało przepisy dotyczące kasyn

Prawodawcy i przedstawiciele niemieckiego legislatora zaproponowali nową ustawę, która rozszerzy licencje kasyn w całym państwie niemieckim.

Szlezwik-Holsztyn poszukuje nowych sposobów na dalsze uprawianie hazardu w kasynach na tym terytorium. Ustawodawcy zaproponowali nowe przepisy, które rozszerzyłyby licencje kasyn, które już wygasły.

Część ustawodawcza utorowałaby drogę operatorom posiadającym wygasłą licencję, aby uzyskać zezwolenie na kontynuowanie działalności iGaming i kasyn w całym kraju niemieckim, dopóki ustawodawcy nie będą mogli wydawać nowych licencji.

Licencje byłyby ważne do 30 czerwca 2021 r. w ramach stowarzyszenia z niemieckim traktatem państwowym w sprawie gier. W przeciwieństwie do tego, Schleswig-Holstein dąży do opracowania nowych ram regulacyjnych po tej dacie.

Ustawa stanowi, że państwa niemieckie prowadzą rozmowy w celu opracowania rozwiązania, które ustanowi nowe przepisy dotyczące odpowiednich przepisów dotyczących hazardu. Prawodawcy twierdzili już, że inne państwa chcą dołączyć do akcji.

Jeśli rachunek przejdzie, operatorzy będą podlegać 20% podatkowi od dochodów brutto, takiemu samemu procentowi ustalonemu na podstawie wygasłych umów licencyjnych. Co więcej, jeśli Traktat zostanie włączony do prawa państwowego, licencje wejdą w życie 1 stycznia 2020 r., Do 2021 r., Jako części fazy eksperymentalnej, która umożliwiłaby prezydentom krajów związkowych Niemiec zbadanie i przeanalizowanie skuteczności i sukcesu tego.

Od Redakcji: opis niemieckiego rynku hazardu i obowiązujące tam aktualne przepisy są przedstawione w najbliższym Magazynie E-PLAY 3/2019, którego emisja będzie w piątek 22 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *