Zmiana w Intralot SA – USA Division

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Twórca systemu gier losowych i hazardowych Intralot SA potwierdził nominację Johna R Donahue na stanowisko dyrektora generalnego działu w USA.

Weteran z trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie gier loterii i gier John Donohue dołącza do INTRALOT z konkurencyjnej firmy Scientific Games, gdzie pełnił dotychczas funkcję dyrektora zarządzającego International Systems. Donohue pełnił także pozycje lidera w IGT i Sirius Gaming. Jako dyrektor zarządzający INTRALOT w Stanach Zjednoczonych Donahue poprowadzi tą firmę w kierunku ekspansji usług i dostarczania produktów dla Ameryki Północnej, kluczowego rynku rozwoju dla dostawców systemów przemysłowych.

Dyrektor Generalny INTRALOT Antonios I. Kerastaris określił nominację Donahue jako kluczowy kontrakt dla długoterminowej strategii rozwoju firmy, stwierdzając przy tym:

„Jestem podekscytowany przyjęciem Johna jako prezesa INTRALOT Inc. Jego udokumentowane osiągnięcia i szerokość jego strategicznego horyzontu myślenia będą niesamowitym dodatkiem i atutem na obecność i wzrost firmy INTRALOT w Ameryce Północnej, która obecnie przedstawia olbrzymie możliwości modernizacji loterii światowych w dobie globalnej cyfryzacji. Z niecierpliwością czekam na współpracę z nim „.

Donahue skomentował przyłączenie się do INTRALOT:

„Jestem bardzo podekscytowany, że dołączyłem do bardzo innowacyjnej firmy, takiej jak INTRALOT i jestem pod wrażeniem ich osiągnięć na rynku amerykańskim. INTRALOT ma fantastyczny portfel klientów i oczekuję, że będę rozwijać te relacje i rozwijać działalność w całym regionie „.

Źródło: https://sbcnews.co.uk/


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *