Novomatic celuje w Azję

Po raz pierwszy na G2E Asia w dniach 16 maja do 18 maja w Macao w resorcie Venetian Macao , firma Novomatic udostępni zwiedzającym swoje stoisko z technologią gier Ainsworth (AGT).

Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze urządzenia i automaty do gier i bingo z treścią dostosowaną do potrzeb rynku azjatyckiego. Nowości zostaną zaprezentowane na stoisku nr 1305 razem z kluczowymi rozwiązaniami systemowymi demonstrującymi wciąż trwającą ekspansję Novomatic w regionie Azji i Pacyfiku.

Novomatic, wspierany przez swojego oficjalnego dystrybutora w regionie Jade Entertainment and Gaming Technologies, pokaże szereg produktów na stoisku AGT w jedenastej edycji G2E Asia w Makau.

Na froncie stoiska będzie  można zobaczyć elegancki Gaminator Skorpion, z szeroką gamą materiałów promocyjnych, w tym mixt gier Novo Line Interactive Macau 1.
W oddzielnym pomieszczeniu dla VIP-ów będzie zaprezentowany specjalny automat zoptymalizowany pod kątem przestrzeni kosmicznej, zawierający zupełnie nową treść, a także specjalna wersja Globe Roulette, która została niedawno zatwierdzona do użytkowania w Macao.


Na targach G2E w Azji po raz pierwszy pojawią się najnowocześniejsze maszyny video bingo firmy Otium, która w ubiegłym roku stała się częścią grupy Novomatic. Wszelka uwaga będzie skierowana również na obudowę OT-100, która już od dawna okazuje się wielkim sukcesem handlowym na Filipinach, zaktualizowaną pod kontem nowych funkcji takich jak: animacje LED, ładowarka USB i opcjonalne separatory modularne.
Maszyny do gier prezentowane na stoisku będą wyposażone w liczne tytuły bingo, takie jak Bingosaurus i Multi Dragon samodzielne oraz połączone w jackpoty.

Wraz ze wzrastającą liczbą instalacji w całej Azji systemu Octavian ACP – kontrola rachunkowości i rozwoju – system zarządzania kasynem powróci do G2E Asia. Specjalistyczny system Novomatica zaprezentuje nowe moduły zawierające  inteligentne raportowanie, śledzenie graczy i prowadzenie prac marketingowych. Ponadto, w ramach systemu ACP będą różne przyszłościowe i sekretne rozwiązania dotyczące jackpota.

Źródło: g3newswire.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *