NOVOMATIC podpisał porozumienie z Sportradar o Sports Betting Solution

Za kilka dni na ICE 2018 firma NOVOMATIC ogłosi nawiązanie współpracy z wiodącym dostawcą rozwiązań sportowych dla zakładów sportowych Sportradar w celu opracowania innowacyjnej linii produktów i usług zakładów sportowych.

NOVOMATIC będzie początkowo koncentrować się na opracowaniu gotowego rozwiązania dla sieci detalicznych i innych kanałów zbudowanych wokół usług Managed Trading Services (MTS) firmy Sportradar i obejmuje stanowiska kasowe, a także terminale samoobsługowe (SSBT) z intuicyjnym środowiskiem gracza, które jako pierwsze będzie wdrożone na rynku włoskim.

Odwiedzający ICE Totally Gaming w Londynie będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami na obu stoiskach marki Sportradar Betradar # S1-150, a także z obszarem NOVOMATIC Italia na stoisku nr NOVOMATIC # S5 / S6. Terminale Admiral Sport będą prezentowane na obu wystawach, a Betradar będzie oferować szeroką gamę funkcji w tym zarządzaniem usługami handlowymi, kursami przed meczami, transmisją na żywo i wirtualnie, przedstawi statystyki i narzędzia do meczów na żywo w sprzedaży detalicznej, a NOVOMATIC Italia zademonstruje wysoce elastyczny, skalowalny i responsywny system zakładów sportowych.

Mówiąc o partnerstwie, Barttłomiej Czapkiewicz, dyrektor zarządzający NGI, powiedział:

„Stało się jasne, że zakłady bukmacherskie są coraz lepszą okazją, do której wkraczamy na poważnie. Oferujemy platformę z kanałami dystrybucji, która jest bezkonkurencyjna, dlatego znaleźliśmy w Sportradar firmę o ugruntowanej pozycji w dziedzinie zakładów sportowych, która uzupełnia i uzupełnia naszą wspólną ofertę. Z niecierpliwością czekamy na tę współpracę, aby zapewnić wiodące zakłady bukmacherskie i usługi na całym świecie.”

Carsten Koerl, założyciel i dyrektor generalny Sportradar, dodał:

„Dzisiejsze ogłoszenie to wspaniała wiadomość dla branży bukmacherskiej. NOVOMATIC nie musi przedstawiać nikogo, kto interesuje się bukmacherami i grami, a także połączenie sprzętu, technologii i zasięgu grupy, z uprawnieniami Sportradar w zakresie kursów, danych i zarządzania ryzykiem, powinno wzbudzać zainteresowanie wszystkich operatorów detalicznych i cyfrowych na całym świecie. Naszym początkowym celem będą produkty skierowane na rynek włoski i będziemy pracować niestrudzenie, aby wspierać NOVOMATIC w zakresie przyszłego rozwoju produktu i ekspansji geograficznej. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *