NOVOMATIC prezentuje produkty w Las Vegas

9 października 2018 r. otworzy się „Global Gaming Expo” (G2E) w Las Vegas. Oczekuje się ponad 450 wystawców i około 26 000 zwiedzających z ponad 110 krajów. NOVOMATIC, jako największa austriacka firma obecna w tym roku, jest reprezentowana ponownie w tym roku na najważniejszych targach gier w USA.

Od 9 do 11 października 2018 r. NOVOMATIC zaprezentuje kompleksową ofertę produktów grupy NOVOMATIC wraz ze swoją australijską spółką zależną Ainsworth Game Technology Ltd. Oferta obejmuje wszystko, od nowych gier – takich jak „MacGyver ™” – dla różnych międzynarodowych rynków do zaawansowanych urządzeń kasynowych, jackpotów i systemów zarządzania kasynami. Odwiedzający stoisko NOVOMATIC mogą również dowiedzieć się o produktach do gier online, a także o nowych rozwiązaniach zakładów sportowych.

Po raz drugi w długiej historii uczestnictwa NOVOMATIC w największych amerykańskich targach gier NOVOMATIC będzie wystawiać w Las Vegas obok Ainsworth na wspólnym stoisku.

„USA są ważnym rynkiem wzrostowym dla NOVOMATIC, a Ainsworth dąży do znacznego zwiększenia naszego udziału na tym rynku w perspektywie średnioterminowej, dlatego też wspólnie się wystawiamy”
– powiedział prezesem NOVOMATIC Harald Neumann w przededniu G2E.

W wyniku liberalizacji zakładów sportowych w USA lokalny rynek staje się coraz ważniejszy. „Obserwujemy postępy w segmencie zakładów sportowych w USA z dużym zainteresowaniem” – powiedział Neumann. Z tego powodu NOVOMATIC połączył siły z Sportradarem, międzynarodowym dostawcą usług sportowych i zakładów sportowych, aby stworzyć innowacyjną linię produktów i usług zakładów sportowych. Będą one prezentowane w oddzielnym obszarze stoiska NOVOMATIC. „Rynek amerykański jest w szczególności uważany za wysoce konkurencyjny, dlatego innowacyjność i lokalna obecność są kluczem do sukcesu”, podkreśla Neumann.

Niedawno ogłoszono, że NOVOMATIC sprowadził na pokład Felipe Ludeñę, znanego eksperta w międzynarodowym biznesie bukmacherskim. Pan Ludeña jest ogólnie odpowiedzialny za zakłady sportowe w ramach Grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *