NOVOMATIC przedstawia nowe produkty na FADJA 2019

NOVOMATIC Gaming Colombia zaprezentuje wiodący wybór nowych produktów jako platynowego sponsora podczas 21. edycji programu FADJA American Gaming.

W Centrum Wystawienniczym Corferias w Bogocie w dniach 10-11 kwietnia NOVOMATIC zaprezentuje swoją siłę w tym regionie, na stoisku nr 58 z ekscytującymi premierami gier i urządzeń dla Ameryki Łacińskiej.

Na początku i w środku ich stanowiska będzie widoczny to nowy THUNDER CASH ™ Link w szafce PANTHERA™ 2.27. Nowe tytuły automatów, debiutujące również w Ameryce Łacińskiej będą pokazywane właśnie na FADJA 2019.

Podniecającą gra dla tego rynku jest Lucky Lady’s Wild Spell ™, która odkrywa na nowo niezwykle popularną postać Lucky Lady z całkowicie nową, dziką funkcją. Całość gier tam prezentowanych obejmuje również nowe tytuły, takie jak Emperor’s China™, The Great Conqueror™, Empress of the Pyramids™ i Asian Dragon™ hot.

Mieszanki z wieloma grami są starannie zaprojektowane, aby oferować gry najbardziej popularne wśród graczy na różnych rynkach. Nowe ukierunkowane miksty będą pokazywane w FADJA w szeregu automatów, w tym w PANTHERA Curve™ 1.43, V.I.P. Lounge™ 2.32 i GAMINATOR® Scorpion 2.24.

Zupełnie nowy Impera Line™ HD Edition 7 ma również zaimponować uczestnikom zwycięską różnorodnością znanych i nowych tytułów, takich jak Asian Fortunes™, Little Pharaoh™ i Cash Crown™. Na wystawie pojawi się również NOVO LINE™ Interactive Edition X1, który będzie specjalnie skierowany do Ameryki Łacińskiej, Concurve Edition 4 z wyborem tytułów  oraz The Legend Gaminator® 1T z szeroką gamą najwyższej klasy gier.

Obecnie na żywo z wyborem swoich treści online, NOVOMATIC Interactive Division  – Greentube będzie również mocno reprezentowana na stoisku NOVOMATIC w FADJA w Kolumbii. Szczególnie będą tam omawiane interaktywne opcje dostępne na tym rynku.

Lawrence Levy, NOVOMATIC VP Global Sales, powiedział:

„Pozostajemy bardzo pozytywnie nastawieni do Kolumbii i otaczających ją rynków i nadal rozwijamy się w tym regionie. Nasze nowe portfolio urządzeń, gier, linków i miksów jest gotowe do dalszego rozwoju, dlatego cieszymy się na spotkanie z naszymi klientami aby pokazać najnowsze nasze produkty na FADJA 2019 ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *